A nebylo by to opět Lipno, aby nepřišlo opět jako první s něčím novým a unikátním, co v našich podmínkách nemá obdoby.

Průvodce grenzgenial - geniální knížka nabitá informacemi a výhodami

Atraktivní výhody 1+1 zdarma a slevy z regionů Lipensko, Č. Krumlov a rakouské i bavorské části Šumavy v hodnotě přes 1 000 €!

Na Lipně se podařilo dokonale využít blízkosti rakouských a bavorských hranic a ve spolupráci se zahraničními kolegy vznikl tištěný průvodce, který za cenu 200 Kč nebo 8 € nabízí praktické informace a velmi atraktivní 1+1 zdarma či bonusové výhody na vybrané turistické atrakce pro celoroční dovolenou.

Tištěný průvodce grenzgenial je ve své podstatě knížka nabitá tipy pro volný čas a hlavně velmi lákavými výhodami. Přednosti průvodce nejvíce ocení ti, kdo cestují v párech nebo s rodinou. Většina výhod má totiž jednoduché pravidlo: jedna osoba platí, druhá to má zdarma!

Restaurace, aquaparky, wellness nebo lyžování na Lipně i v Rakousku za poloviční cenu

Již při prvním listování vám dojde, že tohoto průvodce se vyplatí mít během dovolené na Lipně při ruce....

Celodenní skipas na Sternstein pro 2. osobu zdarma (uspoříte 23 €!), večerní lyžování ve Skiareálu Lipno pro 2. osobu zdarma, jízda na tobogánu Stezky korunami stromů, zapůjčení lyžařského setu, lyžařský servis, špičkové wellness v Rakousku či vstupenka do aquaparku ve Frymburku - to vše pro 2. osobu zdarma. Nejlepší je, že 99% výhod platí i během hlavní zimní resp. letní turistické sezóny až do dubna 2014. Zkrátka, co nestihnete využít v zimě, doženete v létě.

Výhodnou nabídku pro lyžaře zakončuje sleva 5 € na jednodenní skipas na Hochficht (největší rakouský skiareál mimo Alpy ležící u Lipenského jezera) a řidiče jistě potěší levnější tankování o 2 Kč na litr.

Přehled hlavních zimních grenzgenial výhod zobrazíte zde!

Ale dost už s výčtem výhod průvodce grenzgenial. To bychom tu byli do zítra. Raději se před odjezdem na Lipno informujte ve Vašem ubytovacím zařízení, zda průvodce grenzgenial nabízejí. Pokud ne, průvodce pořídíte hned v několika prodejních místech. (např. infocentra)

Za půjčení lyží průvodce zdarma

Průvodce grenzgenial můžete však získat zcela zdarma. Pokud si v půjčovně lyží Lipno Centrum v Lipně nad Vltavou zapůjčíte dospělý lyžařský nebo snowboardový set, obdržíte průvodce grenzgenial zcela zdarma!

Nechte se hýčkat v apartmánech Lipno Lake Resort s grenzgenial(ními) výhodami

Průvodce grenzgenial nabízí už celá řada hotelů a penzionů na Lipně. Jedním z nich je Lipno Lake Resort v Lipně nad Vltavou.

Pokud hledáte kvalitní ubytování na Lipně přímo u sjezdovky Skiareálu Lipno, kde navíc obdržíte průvodce grenzgenial zdarma v rámci pobytu, jste v Lipno Lake Resortu na správné adrese. V luxusních apartmánech pro 2-12 osob budete mít saunu, krb a velkou jižní terasu jen pro sebe. To vše hned jen pár kroků od lanovky Skiareálu Lipno, bruslařské dráhy či Stezky korunami stromů. Přímo pod apartmány si můžete zahrát hokej na osvětleném umělém kluzišti nebo vyrazit na vyhřívanou bobovou dráhu. Samozřejmě s průvodcem grenzgenial.

A dovolená může konečně začít!

Může se hodit: