Červené sjezdovky s osvětlením i svah pro nejmenší

Ski areál nabízí dokonalé podmínky jak pro sjezdové lyžování, tak i pro běžkaře. Dvě osvětlené sjezdové trasy střední obtížnosti o celkové délce 1 250 m jsou uměle zasněžovány a dvakrát denně upravovány. V areálu je také dětský vlek a provázkový vlek pro nejmenší. Denní skipas stojí 380 Kč pro dospělé. Slevy mohou uplatnit zejména rodiny, senioři, studenti a skupiny. Děti do 6 let lyžují zdarma.

V dolní části sjezdovky se nachází Ski bufet, kde se můžete rychle občerstvit nějakým pamlskem nebo si v klidu vypít oblíbený svařáček. Pokud ale budete mít chuť na pořádnou baštu, můžete navštívit stylovou restauraci, kterou najdete ve srubovém hotelu Grůň. O ubytování není nouze.

V blízkosti areálu je široká nabídka hotelů, penzionů a apartmánů. Pro jejich klienty areál nabízí 15% slevu na skipasy.

Předností areálu je jednoduchá dostupnost vlakem i autobusem. Pro hosty je k dispozici bezplatné parkoviště pro 300 aut.Přímo v areálu se nachází lyžařská škola, stanice Horské služby ČR, profesionální ski servis, půjčovna lyží a lyžařského vybavení, snowboardů, běžek a sněžnic.

Ráj i pro běžkaře

Pro milovníky běžeckého lyžování je připraven dvoukilometrový osvětlený lyžařský běžecký okruh, který se nachází v bezprostřední blízkosti areálu a 42 km pravidelně upravovaných běžeckých stop.

Celoroční relax

Areál můžete navštívit i v letních měsících. Celoroční atrakcí areálu je bobová dráha, na které bobují děti i dospělí v létě i v zimě. Kromě bobovky tady najdete lanové centrum, bungee a dětské trampolíny, lukostřelbu, sjezd na laně „Gorolszus“, rodeo, aquazorbing a aerotrim. Nejmenší ratolesti si mohou užívat zdarma v dětském lanovém centru a zábavním parku plném atrakcí.

www.skimosty.cz