Lyžařský areál Benecko nabízí mix tratí pro téměř všechny typy lyžařů. Od obtížných černých tratí, určených jen pro ty zkušené, pohodlné červené až po modré tratě, kde mohou trénovat ti nejmenší. Všechny sjezdovky jsou natočené na jih, takže při lyžování můžete plnými doušky nasávat energii slunečních paprsků. Nechybí ani slalomová a skikrosová trať, lyžařský tunel a samozřejmostí je každodenní večerní lyžování.

Pro vyznavače netradičního lyžování jsou na Benecku připraveny dva snowparky, kde mohou naplno pilovat svůj freestyle a neohrožovat při tom méně zkušené lyžaře. Ti však nemusí přijít zkrátka! Až je lyže omrzí, stačí se osmělit a vyzkoušet opojnou rychlost na třech snowtubingových drahách. Tuto rodinnou zábavu si užijí především vaše děti, ale třeba se také necháte zlákat.

A zkrátka nepřijdou ani milovníci běžeckého lyžování. Místní trasy jsou napojeny na známou Krkonošskou magistrálu a nabízí tak desítky kilometrů kvalitních tratí různých obtížností, denně udržovaných pro maximální pohodlí a bezpečnost běžkařů.

Protože jsou na Benecku vítány rodiny s dětmi, zlevňujeme nově i jednodenní rodinné jízdné! Navíc loňská sleva na vícedenní rodinné jízdné (5 ze 7 dnů) taktéž zůstává v platnosti. Nebo ještě nemáte rodinu a chcete se jen pobavit s přáteli? Ani vy nepřijdete zkrátka, můžete získat 20% slevu na kartu ISIC.

Navíc na Benecku se každou sobotu lyžuje celý den pouze za cenu dopoledního jízdného. A především, permanentky jsou přenosné, dopoledne tak může lyžovat třeba máma a odpoledne táta.

www.benecko.info