ilustrační foto

ilustrační foto

Název značky Northfinder není náhodný. Právě toto slovní spojení totiž nejlépe vystihuje a vyjadřuje filozofii, kterou se značka řídí od svého počátku. Hledání severu a tedy správné cesty spočívá v hledání optimálních řešení, přizpůsobování se aktuálním trendům a potřebám zákazníků. Je to nezbytný a neustálý proces, a jedině jeho plnění dokáže posunout značku vpřed, a tedy blíže k vám, zákazníkům.

www.northfinder.cz
Vyhlášení velké soutěže o lyžařský/snow­boardový komplet od Northfinderu


Hrálo se o lyžařský/snow­boardový komplet dle vlastního výběru v hodnotě 6000 Kč.


Správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. Kromě jiných detailů na bundě je velmi důležitý funkční a spolehlivý zip, který funguje i po letech a nezradí vás ani v těch nejnáročnějších podmínkách. V NorthFinder používáme zipy té nejvyšší kvality od světoznámého výrobce. Jaké zipy používá NorthFinder na svých bundách?

YKK


2. NorthFinder je lídrem na slovenském trhu, pokud jde o výrobu a prodej sportovních bund. Podle tradice "nejlepší se spojují s nejlepšími" NorthFinder podporuje slovenskou lyžařskou jednotku. Jak významnou lyžařskou osobnost NorthFinder sponzoruje?

Veronika Velez Zuzulová


3. Speciálně pro prestižní sportovní výstavu ISPO v Mnichově navrhl NorthFinder unikátní model z materiálu POLARTEC Neoshell reprezentující novou kategorii hybridních oblečení, která spojuje technické a funkční vlastnosti typické pro outdoor/ski, s volným stylem charakteristyckým pro kategorii freeride. Jak se tento model jmenuje?

Hawk


Správná odpověď na tipovací otázku "Jaký byl přesný počet fanoušků na naší FB stránce facebook.com/nor­thfinder.sk o půlnoci 31.12.2012?":


12 079A ze všech soutěžících, kteří správně zodpověděli soutěžní otázky, vzešel jediný výherce, který se nejvíce přiblížil svojí odpovědí na tipovací otázku, kterým je

Richard Zemánek z Prakšic

Výherce bude v nejbližší době kontaktován ohledně vyzvednutí ceny a bude si moc vybrat výhru dle aktuálních skladových zásob.Výherci srdečně gratulujeme, všem ostatním soutěžícím děkujeme za účast a těšíme se v některých z našich dalších soutěží.