Co se týče jezdeckého obsazení, uvidíte ty nejlepší, které české luhy a háje nabízejí. Jmenovitě Jirka Volák, Roman Dalecký, Ondra Beneš, Martin Štrougal, Martin Horák, Robin Kaleta a jako zahraniční host Jakub Majerčiak ze Slovenska.

ACG SNOWride 2007 - Samnaun, jezdec: Jirka Volák, foto: Petr Havelka/SNOW.CZ
Jirka Volák (ski) a Lukáš Mikula (foto) v akci. Akce: ACG SNOWride 07, Foto: Petr Havelka/SNOW.CZ
ACG SNOWride 2007 - Samnaun, Honza "Strup" Vogl, foto: Petr Havelka/SNOW.CZ
 Honza "Strup" Vogl tentokrát před objektivem.
Akce: ACG SNOWride 07, Foto: Petr Havelka/SNOW.CZ
Natáčení probíhalo v lokalitách rakouských a švýcarských Alp (Flachau, Kaunertal, Samnaun, Les Diableretes, Silveretta Nova), dále pak ve slovenských Vysokých Tatrách (Štrbské pleso) a na Chopku.
 
Hlavní partnerem filmu je agentura pro turismus ve Švýcarsku – MojeSvycarsko­.com. Mezi sponzory figuruje lyžařská firma Rossignol a internetový sk8/snb obchod Skateshop.cz.

Nový film má za cíl nabídnout divákům co nejlepší kvalitu obrazového záznamu, a proto jsou všechny záběry točeny na HDV kamery, čili kamery s vysokým rozlišením obrazu.

Film bude mít premiéru v listopadu 2007, jedna bude v Praze a jedna v Olomouci (pozvánky včas zveřejníme!), a bude distribuovaný v únorovém vydání časopisu SNOW. Na přiloženém DVD bude též v bonusové části DVD video z tradiční freeridové redakční akce ACG SNOWride 2007.

Trailer je podkreslen songem Good luck od kapely Basement Jaxx (www.basementjaxx.co.uk).


SEARCH - ukázka nového freeski Videa, délka 1:30 min (12,5 MB)

Na video se můžete podívati na serveru YouTube na adrese https://www.youtube.com/watch?…