„Čertovsky dobrá lyžovačka“

Z klidného rozjímání vás ovšem vyvede “čertovsky“ dobrá lyžovačka! Leogang je totiž součástí jednoho z největších rakouských lyžařských středisek Skicircus Saalbach-Hinterglemm-Leogang. Představte si dvě paralelní údolí s deseti vrcholy, které jsou navzájem propojeny důmyslným systémem lanovek a sjezdovek, umožňujících jízdu kolem dokola bez opakování byť jen jediné jízdy na téže lanovce.
Skicirkus, to je neuvěřitelných téměř 200 km sjezdovek všech obtížností, od nejlehčích terénů pro začátečníky až po ty nejtěžší pro náročné lyžaře. 55 moderních lanovek a vleků je schopno za jednu hodinu na kopce dopravit více než 93 000 lyžařů.


Domácí ořechovice a český správce

Nedaleko od nástupní stanice lanovky na Asitz, a centra obce Leogang, stojí apartmánové domy Blueberry a Wildbach s nepřehlédnutelnými českými vlaječkami na balkonech. Naše typické alpské domy jsou již více než 6 let malou českou oázou v rakouských Alpách.

K bydlení nabízíme celkem 13 apartmánů různých velikostí. Od dvoulůžkových až po osmilůžkový, celková kapacita obou domů je 56 lůžek.

K relaxaci po celodenním sportování poslouží finská sauna, k posezení s přáteli společenská místnost. Samozřejmostí jsou osvětlená parkoviště nebo lyžárna se stojany na lyže s vyhřívaným sušákem bot.

O pohodu našich hostů se stará naše usměvavá česká paní správcová, která je na přivítanou pohostí štamprlí domácí ořechovice.


Zalyžujte si na ledovci nad Kaprunem! Právě připravujeme!

Na počátku prosince zahájíme provoz v našem novém pensionu Baranek v blízkém Kaprunu, který doplní naši nabídku ubytování o dalších 44 lůžek ve dvoulůžkových pokojích, třílůžkových studiích a čtyřlůžkových apartmánech s možností snídaní a odpoledním svačinovým bufetem. K dispozici našim hostům bude mimo jiné finská sauna a infrasauna, klubovna s krbem, jídelna, společenská místnost, Internet a české TV programy.

Pro zimní sezónu 2013/2014 jsme pro naše budoucí hosty Pensionu Baranek připravili zaváděcí slevy ve výši 15 % při týdenním pobytu, 10 % při pobytu na 4 noci a 5 % při pobytu na 3 noci.

V případě dotazů jsme k dispozici non-stop na telefonním čísle +420 777201423

Více informací najdete na

www.leogang.cz

nebo

www.dovolenakaprun.com

Tak neváhejte a přijeďte vše vyzkoušet - ořechovku, kvalitní ubytování a “čertovsky“ dobrou lyžovačku!