Ale hezky popořádku:

Snowpark

Pro všechny, kterým už sjíždění svahu nestačí, je asi největší atrakcí nově připravovaný snowpark. Za tím nestojí nikdo jiný než parta z Freestyle Area, která má na svědomí i vítkovický snowpark, jež je právem označovaný za nejlepší tuzemský park vůbec. Ten monínecký bude určen spíš začátečníkům a mírně pokročilým, ale na své si přijdou i zkušenější jezdci, kteří zde v klidu nacvičí nové triky. Všechno má na dohled parkdesigner Michal Ritter, který navrhoval právě zmíněný Snowpark Vítkovice.

Snowpark je denně udržován jak strojově, tak ručně dvěma shapery a jedním headshaperem. Máte tak jistotu, že kdykoli si vyrazíte užít trochu zábavy, najdete všechny překážky ve špičkovém stavu a připravené na pořádnou jízdu. Snowpark má i svůj vlastní vlek, takže vám nic nebrání to pořádně rozjet.

Nové tarify

Spolu s tím, jak se areál vyvíjel a objevovaly se nové a nové specifické požadavky návštěvníků, vznikaly i nové tarify a jejich všemožné kombinace. Jenže vyznat se v nich byla pro lyžaře stále větší a složitější výzva. Takže jsme řekli dost. Obrátili jsme se na naše návštěvníky a spolu s nimi jsme vyladili jednoduchý systém skipasů, ve kterém se vyzná opravdu každý a kde platí jediné pravidlo: čím víc lyžuješ, tím víc ušetříš.

Vznikl tedy jeden denní a jeden večerní tarif a dva tarify časové – dvou- a čtyřhodinový. A abychom odměnili ty, kteří to s lyžováním myslí vážně, dáváme ve všední dny večerní lyžování k dennímu zcela zdarma. A o víkendu výhodný superdenní tarif, se kterým lyžujete od devíti do devíti.

Na tento systém jsou pak navázány rodinné balíčky, kde za každé dítě v doprovodu dospělé osoby platíte pouze poloviční cenu. Slevy pro děti, seniory a ZTP samozřejmě zůstávají i nadále v platnosti.

Akční nabídka ubytování a lyžování

A pravidlo o tom, že čím déle lyžujete, tím více ušetříte, platí i pro další dny. Vyrazte na týden na Monínec a lyžujete úplně zdarma. Podívejte se na přehlednou tabulku, která platí úplně pro všechny, kdo se ubytují na Monínci na déle než na jednu noc:

  • 2 noci: 25% sleva na lyžování
  • 3 noci: 50% sleva na lyžování
  • 4 noci: 75% sleva na lyžování
  • 5 nocí: 85% sleva na lyžování
  • 6 a více nocí: lyžování po celou dobu zdarma!K tomu si připočítejte zvýhodněné balíčky od neděle do středy a od středy do neděle za výhodné ceny a vyjde vám dovolená na Monínci za super ceny.

A k tomu:

  • super lyžování
  • super ubytování
  • super wellness
  • super jídlo
  • a super ředitel hotelu, Jarda Krejčí, který splní, co vám na očích vidí, a dá vám i vlastní boty!

www.moninec.cz
Skipas zdarma do Skiareálu Monínec najdete v listopadovém SNOW 77!

Více na www.skipas-zdarma.cz.