Výhodou lyží na skitouring je prakticky neomezený pohyb v členitém, zasněženém terénu. Co nevyjedete nebo nesjedete na běžkách, snadno zvládnete na skialpech. Takže sednout do auta, vyběhnout dvakrát kopec, nahoře na chatě se občerstvit…no není to krásný podvečer? Abyste si mohli podobné zážitky dopřát, přestože nevlastníte to správné vybavení, jsou tu

Rock Point - Dynafit testcentra a specializované skialp prodejny

Nabídku vybraného skialpinistického vybavení najdete v našich Rock Point specializovaných prodejnách v brněnském obchodním centru Olympia, dále v pražském obchodním centru Letňany a prodejně v Riegrově ulici v Olomouci. V těchto prodejnách je pro vás připravený speciálně proškolený personál, který má i vlastní bohaté skialpinistické zkušenosti. Můžete tedy očekávat rady nejen při výběru správného vybavení, ale i praktické postřehy a typy z terénu. V těchto prodejnách je vám kromě standardní půjčovny skialpinistického „nádobíčka“ k dispozici také možnost zapůjčit si testovací sety lyží, bot a vázaní značky Dynafit. Pokud se následně rozhodnete k zakoupení, bude vám testovací půjčovné odečteno z pořizovací ceny nového vybavení.

Nabídku skialpu najdete i v dalších prodejnách.

Více na

www.rockpoint.cz


DYNAFIT – ROCK POINT SKIALPTOUR

Pro všechny zájemce připravujeme ve spolupráci s výrobcem skialpinistického vybavení Dynafit akci zvanou Dynafit – Rock Point skialp Tour:

Night of Vertical Fans

Večerní závod se startem v 18 hod. pro hobby závodníky i úplné začátečníky. Každý účastník dostane malý dárek a kdo dosáhne cíle, postoupí do tomboly. Od 20 hodin se budou losovat hodnotné ceny.

Snow Leopard Day

1 výškový metr = 1 cent. Dynafit organizuje již pátým rokem speciální akci na podporu fondu Snow Leopard Trust pro ochranu sněžného leoparda. Území kde se vyskytují sněžní leopardi se zmenšuje každý den. Populace volně žijících sněžných leopardů se odhaduje mezi 4 300 až 7 200 zvířat. Ilegální lov a ničení jejich přirozeného prostředí jsou největším nebezpečím pro tato krásná zvířata. V průběhu jednoho dne zaznamenáváme všechny nastoupané výškové metry účastníků této akce a za každý výškový metr věnuje Dynafit 1 cent do fondu Snow Leopard Trust. Všichni zájemci (včetně začátečníků) jsou vítáni.

Testovací dny

Ideální možnost vyzkoušet si na sněhu vybavení na lyžařské túry od Dynafitu. Poznejte lehkost a funkčnost na vlastní kůži. Aktuální informace sledujte na webu www.rockpoint.cz


TERMÍNOVKA:

Jánské Lázně

25. 1. Noc tuleních pásů. V rámci oblíbeného závodu proběhne závod „hobby“ skialpinistů „Night of Vertical Fans“ z Jánských Lázní na Černou horu (převýšení 580 m). Tombola o hodnotné ceny.

Dolní Morava

8. 2. Night of Vertical Fans (převýšení 370 m). Tombola o hodnotné ceny.

Bouřňák - Mikulov v Krušných horách

16.3. Testovací den Dynafitu, Snow Leopard Day

Pec pod Sněžkou

29.3. Night of Vertical Fans (převýšení 320 m). Tombola o hodnotné ceny.
30.3. Snow Leopard Day