Nejvýznamnější letošní novinkou bude v Pasekách dětský výukový park a měřený slalomový úsek. A pro rodiny s dětmi bude připraveno zvýhodněné rodinné jízdné.

Lyžařské terény se rozkládají na prostorných lučních stráních se slunečnou jihovýchodní orientací, a to od cvičných svahů až po přímé a členitější sjezdovky lehké nebo střední obtížnosti. Na perfektně upravovaných tratích si lyžaři všech dovedností užijí především pohodové lyžování.Zkrátka nepřijdou ani freestyleři, pro které je připraven velký snowpark. V něm jsou 2 velké skoky a celá řada slidů (esko, king rail, céčko, duha, široký dlouhý rail, dlouhý rovný rail, krátký rovný rail, 2x bedna a áčko).Na svahu se točí 4sedačková lanovka s nástupním kobercem a dále 4 lyžařské vleky. V areálu jsou lyžařské školy a půjčovny vybavení a samozřejmě občerstvení.
Parkoviště se nachází přímo u dolní stanice vleků.

Areál nabízí jak lokální skipasy, tak i superskipas SKIREGIONU.CZ , který můžete v rámci vícedenního pobytu použít i v lyžařských střediscích Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Rejdice a Příchovice.Přímo z areálu jsou dostupné běžecké okruhy okolo Bílé Skály a k nejkrásnější rozhledně Jizerských hor – ke Štěpánce. Stopy navazují na Krkonošskou lyžařskou cestu, která protíná celé Krkonoše, a na druhé straně na Jizerskohorskou magistrálu.

www.skipaseky.czSKIPAS ZDARMA

do lyžařského areálu Paseky nad Jizerou najdete v časopisu SNOW 75Pročtěte si aktuální reporty z Pasek z dřívějších sezón.
Více na http://snow.cz/…-nad-jizerou