Soutěž se setkala s velkým ohlasem a soutěžících bylo nakonec celkem 752!

Správná odpověď na soutěžní otázku Jaká lyžařská střediska patří do oblasti Lungau? zní

Grosseck-Speiereck, Katschberg-Aineck a Fanningberg

Správná odpověď na tipovací otázku Jaká bude teplota 5. prosince ve 12 hodin na Katschbergu ověřitelná na stránce: http://wetter.orf.at/…/katschberg/? je:

0,9 oC

Nejblíže správné odpovědi na tipovací otázku bylo celkem 19 soutěžících, s tipem 1 oC, o vítězi tedy rozhodlo dřívější odeslání odpovědi.

Vítězem se stal:

M. Jánský z Modřic

Vítězi srdečně gratulujeme! Ohledně převzetí výhry ho budeme kontaktovat emailem.
Všem ostatním soutěžícím děkujeme za účast a těšíme se v našich dalších soutěžích.


Apartmány S'Lüftenenegger (Mauterndorf)

Apartmánový dům leží jen několik minut od malebného historického centra Mauterndorfu ve sněhově spolehlivém Lungau. Odpočiňte si ve velkorysém apartmánu a užijte si pestrý bezplatný program zimních aktivit!

www.lueftenegger-lungau.atSalcburská oblast Lungau je klidnou, slunečnou alternativou známých středisek na severní straně Alp, přitom nezaostává ani nabídkou pro sportovnější lyžaře.

Základnou pro všechny zimní aktivity je široké údolí ve výšce okolo 1 000 m n. m., kde si můžete najít hotel, gasthof nebo ubytování na statku podle své chuti a peněženky. V noci se můžete spolehnout na absolutní klid pro kvalitní odpočinek, zatímco přes den si můžete dopřát lyžování v odpočinkovém i sportovním duchu.

Tři střediska pro malé i velké

Tři lyžařská centra se 140 km sjezdovek nenechají žádná lyžařská přání nesplněná – najdete tu přehledné lyžařské magistrály i dlouhé sjezdy do údolí, stejně jako trasy ve volném terénu. Díky nadmořské výšce vrcholů přesahující 2 000 m n. m. jsou zdejší areály sněhově spolehlivé.
Vyhlášená je oblast Lungau díky své vstřícnosti k dětem. Zatímco si rodiče užívají velkých sjezdovek, o děti je postaráno v lyžařské školce nebo škole, kde pracují perfektně vyškolení instruktoři.

www.lungau.at