Nejen pro zájemce o nákup sjezdových lyží a bot je složité se v záplavě modelů zorientovat. Přitom právě předvýběr a zmapování toho, co se nabízí, je základem cesty k dobrému nákupu. SNOW se snaží nabízet řešení – speciálním časopisem Market, který vychází rok co rok v říjnu nebo internetovým katalogem na SNOW.CZ.

Před pár lety vznikla – zejména díky aktivitě internetového obchodu Levnelyze.cz – i mobilní aplikace pro chytré telefony, která překládá tento obsah do formy vhodné pro uživatele chytrých telefonů či tabletů.

Název aplikace je Vyber lyze a existuje jak ve variantě pro Android, tak pro iOS, který používají telefony iPhone.

Listovat můžete mezi stovkami modelů lyží a sjezdových bot, pro vyhledání vhodné množiny lze používat všechny podstatné filtry – modelový ročník, kategorii uživatele a značku. V detailu produktu jsou uvedeny všechny parametry a popis výrobce.

Pokud se daný model nachází v nabídce internetové obchodu Levnelyze.cz, můžete se rovnou prokliknout do obchodu a případně lyži i zakoupit.Vyber lyže stahujte zdarma na:

Google PlayApp Store
Aplikace vyber běžky

je k dispozici Android zde

a pro IOS zde.


Pozn.: Katalog běžkařské výbavy je v tuto chvíli v přípravě, stejně tak se finalizují data pro sjezdové boty. Po jejich importu na patřičný server za vám v aplikaci začnou samy zobrazovat.