Může! V první řadě se tak dočkáte možnosti spočítat si cenu tarifu a vybrat ten nejlepší. Je to úplně jednoduché. V přehledné kalkulačce přímo na webu Monínce si vyberete den příjezdu, počet osob a sjezdovku, na které chcete lyžovat, zvolíte si tarif a hned uvidíte, na kolik to celé vyjde. Vyzkoušet si můžete několik druhů tarifů a uvidíte, který se vám vyplatí nejvíc.

Ve druhé řadě rozšiřujeme možnosti dopravy. Nově teď máte možnost dohodnout se na spolujízdě s někým, kdo už na Monínec jede, a ušetřit tak nejen peníze – které pak můžete investovat do piva, nebo naopak něčeho teplého na zahřátí – ale i tu naši zelenou planetu. To vše přehledně přímo na webu jizdomat.cz.Od loňska se ostatně Monínec dočkal nového webu (vy, kteří sledujete stránky Monínce i přes léto, jste se s ním už dozajista seznámili) a ten je doslova nabušený novými vychytávkami. Na první pohled tak uvidíte aktuální stav v areálu, podíváte se, jaké bude počasí v příštích dnech nebo co se bude vařit v hotelové restauraci. Na kalkulačkách si jednoduše spočítáte útratu za ubytování, lyžování i dopravu.

Jednou z největších novinek přesto zůstává snowpark, patřící do stejné stáje jako věhlasný snowpark ve Vítkovicích. Na jeho návrhu pracoval vrchní park designer Michal Ritter ze společnosti Freestyle Area. V nově vybudovaném snowparku budou navíc fungovat čtyři kamery, které budou zaznamenávat pohyb nad překážkami. Díky nim a jednoduché mobilní aplikaci bude možné zhlédnout, uložit, sestříhat nebo nasdílet vaše umění a dovednosti.Nejen ve snowparku budou celou zimu probíhat různé sportovní a kulturní akce. Z těch potvrzených vyberme veleúspěšný závod ve sjezdu Dark Snow, našlapaný SKI vs. SNB battle nebo vytrvalostní Noční maraton. Celou rodinu pro změnu zabaví zábavná akce s rádiem Blaník – Blaník na Monínci.

A nakonec tajný tip, jak ušetřit co nejvíce. Pokud si do prvního prosince objednáte pobyt od středy do neděle, získáte slevu na lyžování 80 % a při pobytu od neděle do středy máte lyžování dokonce úplně zdarma!

www.moninec.cz