Rodinný svah s rodinnými cenami

Branná je symbolickou vstupní branou do Jeseníků. Na severovýchodním svahu se rozprostírá rodinný areálek se čtyřmi sjezdovkami o délce od 400 do 700 m. Hlavní modrá trať, která byla minulý rok rozšířena, má mírný konstantní sklon, a je tak zcela přehledná – vyvézt se na ní můžete jak dvousedačkovou lanovkou, tak pomou. Na červené sjezdovce kopírující lanovku se ale sveze i pokročilější lyžař – po mírném začátku se trať lomí v krátký, ale plnokrevný slalomák. Nejmenším slouží v údolí provazový vlek „tahátko“, na kterém mohou jezdit děti až do výšky 150 cm zdarma. Na lanovce jezdí zdarma děti do 5 let.

Sněhový premiant

Branná spouští lyžařský provoz nikoliv díky vysoké nadmořské výšce, ale paradoxně díky poněkud nižší poloze v kombinaci s výkonným zasněžováním – leží totiž obvykle pod hranicí inverze, a zvláště začátkem sezóny tu proto bývá často mrazivěji než ve vyšších horských polohách. A být sněhovým premiantem je jednou z vášní majitele areálu.

Ceny skipasů

dospělí 1 den     370 Kč
děti (do 150 cm) 1 den     290 Kč
dospělí 2 hod.     250 Kč
děti (do 150 cm) 2 hod     200 Kč

Děti do 5 let zdarma. Provazový vlek pro děti do 150 cm zdarma.SKIPAS ZDARMA

do lyžařského areálu Branná najdete na vytrhávací kartě v časopisu SNOW 91!
Útulná restaurace s krbem

Přímo pod sjezdovkami se nachází veškeré zázemí od občerstvení až po lyžařskou školu. V nedávno otevřené restauraci se mohou lyžaři dobře najíst i ohřát u planoucího krbu.

Obec Branná nabízí dostatečný výběr ubytování od chat přes apartmány až po hotel s vlastním wellness centrem. Vlastní skiareál je umístěn v uzavřeném údolí s výhledem na hřebeny Jeseníků, díky čemuž působí velmi malebně.

www.skibranna.cz