SKiMU je lyžařský areál v Horní Malé Úpě ve východních Krkonoších, dokonale snoubící kvalitní sportovní podmínky a romantiku starých krkonošských chalup a bud. Areál nabízí celkem 3 600 m lyžařských tratí, a to ve dvou střediscích – Pomezky a U Kostela. Oba areály jsou vybaveny plně automatickým zasněžováním a kyvadlově mezi nimi jezdí non-stop skibus. V místě je lyžařská škola, přímo na svahu moderní restaurace, nové apartmány i multifunkční hala, sauna, vířivka či fitness. Nechybí ani večerní lyžování a doprovodný program pro děti i dospělé. Svahy mají jihozápadní orientaci, a když je pěkně, slunce na nich svítí až do zavíračky. Kromě toho je odtud jeden z nejkrásnějších výhledů na Sněžku.

V České republice patří lyžařský areál SKiMU k těm nejvýše položeným. Spodní stanice vleku je umístěna nad hranicí 1 000 m n. m., což je spolu s automatickým zasněžováním příslibem dlouhé lyžařské sezony.

A okořenit si ji můžete celosezonní lyžařskou soutěží SKiMU Vertical, závodem o co nejvyšší počet sjetých svahů, v němž nejaktivnější lyžaři vyhrávají sportovní hodinky Suunto. Kdo nechce na výsledky čekat do konce sezony, může na svahu ve středisku U Kostela využít pevné časomíry, která je zde nainstalována pro měření rychlosti na slalomové trati. Poznejte pocity opravdového závodníka a překonejte svůj nejrychlejší čas!


K dospělému dítě vždy zdarma

„S trochou nadsázky lze říci, že jsme v minulých letech studovali potřeby našich hostů do takových detailů, jako jsou záludnosti lyžování s dětmi nebo přání náruživých milovníků volných svahů brzy zrána,“ říká ředitel maloúpského lyžařského areálu SKiMU Martin Buček.

Předně je tu nový časový lístek – tří- nebo čtyřhodinový, jak si kdo bude přát, důležité ale je, že je vždy doplněn časovým lístkem pro dítě do 6 let zcela zdarma. Rodiče tak netratí ani ve chvíli, kdy si malý capart postaví hlavu a místo na vlek chce po desáté jízdě do bufetu na čaj. Tentokrát to bude bez výčitek z vyhozených peněz. Oproti loňskému roku platí dětský časový skipas navíc i na jízdu ve SKiMU parcích.

Rodičovskou nabídku doplňuje vloni vyzkoušený přenosný skipas pro dvě osoby fungující v režimu jeden lyžuje – druhý hlídá. Je součástí nabídky jednodenních skipasů i SKiMU packu ve variantě Předškolák.


Větší dítě od 150 Kč za den

Za velmi výhodnou lze označit nabídku společných jízdenek pro celou rodinu. V kombinaci dva dospělí a dvě děti zaujme především cena druhého dětského lístku, která začíná na 150 korunách za denní nebo 400 korunách za týdenní jízdenku. Kdo má v rodině juniora, bude příjemně překvapen i výhodnější cenou juniorského lístku.
Když k tomu všemu přidáte romantiku starých časů, kterou vás díky starým zachovalým chalupám a boudám SKiMU doslova obklopí, nemůžete si vybrat lépe.

Přijeďte do SKiMU!

Novinky SKiMU 2013/14

  • dítě do 6 let zdarma k dospělému skipasu
  • výhodný rodinný skipas – od 150 Kč za dítě
  • objednání skipasu předem a jeho vyzvednutí přímo v místě ubytování

www.skimu.cz


Happy Hill Malá Úpa

Lyžařskou školu Happy Hill Malá Úpa najdete přímo v centru obou areálů, U kostela i na Pomezních boudách. Mimo standardních služeb, jako jsou výuka lyžování, snowboardingu a půjčovna vybavení, nabízíme i lahůdky jako výuku freestyle, běžeckého lyžování, výlety na sněžnicích. Všichni instruktoři jsou držiteli odborné licence, většina se specializací na výuku dětského lyžování. Škola nabízí i bohatý doprovodný program. Pravidelně pořádá dětské závody, carvingové a freestylové semináře a zábavné akce pro děti i dospělé.

www.mala-upa.happyhill.cz

SKIPAS ZDARMA

do lyžařského areálu Malá Úpa najdete na vytrhávací kartě v časopisu SNOW 78!