Rozhodli jsme se, tak jak to umí třeba právě Slim a jeho parta, vrátit trochu časem a postavit Slima do gladiátorského ringu. Před vašimi zraky bojoval více než deset let a teď je na vás, jestli mu dáte palec nahoru, nebo dolů.

Abychom nebyli tak černobílí, připravili jsme i nějaké kompromisní varianty. Ještě než si zahlasujete, přečtěte si raději celý text – přeci jen rozhodujete o životě a smrti!Palec dolů = smrt!
Zánik Slima, který se bude vracet, jestli se bude vracet, snad jen jako duch v neobvyklých formách a situacích. Ve SNOW už nikdy nenajdete jeho komiksový příběh, protože lavina v posledním díle ho sebere světu – i tomu pohádkovému – navždy.Palec nahoru = jedeme dál!
Slim je přeci jen otřelý lyžař, a teoretické vzdělání, jak se poprat s lavinou, mu nechybí. Proto přežije. V plné kráse a plné síle. Tedy se bude v každém čísle objevovat ve formě komiksu podobně tak, jak to známe doposud.Palce vodorovně = jasně, že se Slim kolikrát v životě zamotal a netrefil pointu, kterou často popřel i proto, že se příliš zaměřil na hru s jazykem a všemožné hříčky.
Ale pro to ještě nemusí rovnou zmizet ze světa. Stačí, když mu podáme vlastní pomocnou ruku. V praxi by to znamenalo, že osud nejlepšího komiksového lyžaře budete spoluurčovat Vy sami prostřednictvím internetového fóra. Ihned potom, co vyjde Slim tiskem, nastane „týden Slima“, který rozřeší jeho příběh pro další vydání. Toto hlasování s sebou nese i jistý závazek – začleníte se do Slimovy rodiny a budete spoluodpovědní za jeho další kroky, ehm oblouky.


Budeme také rádi, když nám svůj názor na Slima podrobněji rozepíšete prostřednictvím fóra pod článkem.
Mimoanketní Palec k sobě = já to budu, kdo zachrání Slima!
Touto možností se zavážete k tomu, že právě Vy budete psát příběh Slima (případně můžete předat kamarádovi, o němž víte, že na to má). Závazek znamená sepsat pět komiksových scénářů, které posléze přenese jeho kreslíř na strany časopisu. Bude-li vás více, vyhraje nejvtipnější série (ovšem i ty další se pokusíme nějak plodně využít). A její autor dostane odměnu 5 000 SNOWbonů!
V případě zájmu se ozvěte na redakce@snow.cz!

Děkujeme za spolupráci!

Redakce si ponechává právo veta a upozorňuje, že její vlastní posudek, nikoli výsledek hlasování bude nakonec rozhodující. Referendum je dobrá věc, ale s korekcí osvícené redakce je ještě lepší (myslí si osvícená redakce).