Kombinace horského vzduchu, nabitý program plný pohybu a nocí plných zábavy vás zkrátka utahá a všichni se asi shodneme, že malé nakopnutí by se určitě hodilo. Dejte svému tělu, co chce! Nabijte ho energií. Zkusit můžete třeba náš tip: novinku ve světě energy drinků – BIG SHOCK SPORTY. Použít ho můžete i jako originální přípitek pro celou partu přímo na svahu.

Ostatně – tenhle malý, zcela legální a navíc zdravý „doping“ neváhají využít ani naše největší naděje zimních sportů – snowboardisté Míša Bíša, Tomáš Kašpárek, Matěj Novák nebo kouzelníci na Freeskiingových lyžích Richie Skála, Honza Balcar a také a Mario Skála, který bude jako náš olympijský reprezentant v nejbližších týdnech energie potřebovat absolutní maximum. Jeden kufr do Soči tedy možná padne na plechovky s Big shokem. :-) Držme mu palce!!!

Po náročných trénincích potřebují naši sportovci dobít jak energii, tak doplnit minerály, které mají na výkonnost nemalý vliv. Nosným prvkem složení je proto hořčík, který pomůže nastartovat a zároveň zabrání křečím. Oproti tomu je v BIG SHOCK SPORTY méně kofeinu a taurinu a více přírodních látek jako ženšenu a guarany.

Na zdraví a zdravé „dobití baterek“ dbají nejen profíci, ale i my všichni, kteří máme rádi pohyb, sport a chceme si bez omezení, aktivně užít náš volný čas. Nenechme se proto svázat únavou, vždyť ta může počkat… !

Obsah jednoho balení (500 ml) Big Shock! SPORTY

Kofein – 120 mg
Taurin – 150 mg
Hořčík – 94 mg – 25 % doporučené denní dávky
Niacin – 16 mg
Kyselina pantotenová – 6 mg
Vitamín B6, Vitamín B12
Extrakt ženšenu a guarany

Balení jednoho nápoje (500 ml) odpovídá obsahem kofeinu 1,5 šálku přefiltrované kávy.

Cena 34,90 Kč

www.bigshock.cz