Milá dámo, tak něco takového jsem jaktěživo neslyšela! Musela jsem dlouho koukat do té své křišťálové koule, abych tam našla pro vás odpověď. Bylo by bývalo dobré, kdybyste se byla bývala podepsala, protože tak bych se vás mohla zeptat, jak to dopadlo. Jestli jste pak skončili v posteli, tak to jistě afrodiziakální účinek mělo, a pak bych se musela zabývat tím, proč se na to ještě teď ptáte. Jestli skončil v posteli jinou, tak chápu, že vás to dosud nepřestalo trápit. Asi dnes není vaším partnerem. To se však ještě může změnit.

Když si představím situaci, jak stoupáte z té vlhké rokle v Jasné pod Chopkom na ten Chopok, a tam se najednou rozevře nádherný výhled na ty Nízké Tatry a vůbec na další slovenské hory, tak je jisté, že to každému udělá velkou radost. Leckdo by si chtěl do té bílé peřiny nad údolím lehnout. Slunce má takovou velikou moc! Předpokládejme, že ten pán vedle vás byl z vaší generace a chtěl na vás udělat dojem. Možná se chtěl blýsknout lechtivým cizím slovem. Je dost nepravděpodobné, že by si stěžoval. Muži si málokdy stěžují, že mají erekci. Obvykle si stěžují, že ji nemají. Tady by ovšem mohlo jít o erekci v nepravý čas, a tudíž by byla stížnost oprávněná. Já jsem, jak víte, žena, a tak nevím, jaké je to lyžovat s erekcí. Věděla bych ovšem, jaké je to lyžovat ve srovnatelném ženském stavu. Ty kalhotky by určitě musely po čase začít studit. Zvlášť před třiceti lety, kdy nebyly tak vymakané materiály. Možná by tento váš dotaz mohl inspirovat výrobce sportovního technického prádla k rozšíření sortimentu o zvláštní spodní prádlo do inverzního počasí.

Odhlédneme-li od dalších možných vysvětlení, která tak trochu hraničí s pornografií, tak se to tvrzení vašeho kolegy dá vysvětlit placebo efektem. On byl prostě z té „hmly“ tam dole pod Chopkem tak zničený, což není divu, že věřil, že kdyby se objevilo slunce, tak se mu rázem uleví. A to se také stalo. A protože muži do dvaceti pěti let prý myslí na sex každých pět minut, tak mu pak z pusy vyletěla ta věta o tom afrodiziakálním účinku inverze.

Pokud jste na té lanovce seděla s někým, kdo nebyl z vaší generace, s nějakým zralým mužem, tak je to na pováženou. Dnes je vám tolik, kolik bylo tenkrát jemu a za tu dobu vám mělo dojít, že si z vás utahoval, naznačoval vám: „Co vy víte o životě, slečinko!“

No abychom to uzavřeli. Jestli třicet let zkoušíte, zda inverze má či nemá afrodiziakální účinek, tak buď se jedná o libidiózní poruchu, se kterou se obraťte na některou psychoanalytickou ordinaci, nebo o záviděníhodnou apetenci, kterou si račte užít.


Máte dotaz, na který jste ještě nikdy nedostali odpověď? Pošlete jej na skipsycho@snow.cz anebo ho přidejte jako komentář k článku!