PlusTransfer.com je spolehlivá alternativa pro snadné odesílání velkých souborů prostřednictvím e-mailu. Svá data pošlete zdarma a s lehkostí na území vašeho města, a stejně tak i na druhý konec světa. PlusTransfer vám umožní bezpečný přenos neomezeného počtu velkých souborů k libovolnému počtu přátel. Posílejte velké soubory snadno, rychle a zdarma do velikosti 2,1 GB. To je impozantní množství prostoru k dispozici pro každého bez nutnosti registrace.

Soubory mohou být zaslány každému příjemci na emailovou adresu. Přenos souborů tímto způsobem je mnohem pohodlnější, protože nejsou k dispozici žádné CD disky, DVD nebo připojené paměťové karty a lze se vymanit z limitu 20MB nastavených jako maximální prostor u většiny poskytovatelů emailu. PlusTransfer je snadno ovladatelná webová aplikace, která zaručuje bezpečný přenos souborů, nevyžaduje žádné důvěrné údaje uživatelů, a to dokonce ani jméno nebo vytvoření účtu.

Nové soubory lze nahrát s extrémní rychlostí, jakmile jsou vybrány z počítače. Pokud využíváte vysokorychlostní připojení k Internetu, odesílání maximálního objemu dat - 2,1GB by nemělo trvat déle než 20 minut. Nicméně, menší soubory se odešlou i během několika sekund, takže odesilatel ani nepozná, kdy platforma dokončila svou práci.

PlusTransfer.com | Transfer Files With Ease