Atomic Premium Ti ARC

Oblíbený allmountain se v limitované edici chlubí tentokrát černou barvou, stejně jako tři zbývající modely, které Atomic pro svoji prémiovou edici připravil. Se středem 81 mm pod botou a navíc s technologií ARC, která usnadňuje průhyb lyže, je ideálním celodenním společníkem pro ty, kteří hledají opravdu univerzální lyže. Konstrukčně vychází z lyží Atomic Nomad Blackeye Ti.


Atomic Premium GS MTL Black

Vzorem netradičně vyvedeným černým obřačkám byl model Redster Edge GS. Jedná se o typické lyže určené těm nejnáročnějším lyžařům, kteří vstávají brzy ráno na umrzlé sjezdovky a preferují rychlou jízdu a dlouhé poloměry oblouků. Pro letošek je navíc vybaven novinkou Ramp Tech, tedy speciální deskou pod vázání, která reaguje na průběh oblouku a dokáže zvednout v závislosti na průhybu lyže jezdcovu patu až o 10 stupňů, čímž ho stále udržuje v ideálním sjezdovém postoji, posouvá jeho těžiště více dopředu, což má za následek lepší vedení lyží po hraně na velmi tvrdém podkladu.


Atomic Premium Edge SL a Premium Redster ST

Vzorem pro tyto velmi sportovní slalomky byly jejich katalogoví kolegové Edge SL a Redster ST. Jedná se o výkonnostně orientované lyže určené pro milovníky krátkých oblouků. Model Premium Edge SL navíc oproti svému vzoru disponuje zmíněnou technologií Ramp Tech. Premium Redster ST je pak oproti Edge SL trochu širší (72 mm pod botou), což ho činí univerzálnějším, navíc je lehčí díky použitému jádru Fusioncore.


Všechny modely limitované edice Premium dostanete pouze u těchto vybraných prodejců:

Bradský Cyklo & Sport Outlet
www.bradsky.cz
ul. U Nisy, 460 07 Liberec
tel.: 485 105 954

S/B Sport, s.r.o.
www.sbsport.sk
Bystrá 146,
977 01 Brezno
tel.: 048/61 95 357

www.amersports.cz