Heli Ghost představuje kontrast k jinak velmi typickému způsobu práce s barvami této značky. Cílem bylo vytvořit kolekci, jež by reprezentovala neprozkoumané oblasti hor, kam pronikají pouze stíny a ti nejodvážnější z lyžařů. Edice Heli Ghost se zrodila na základě kolekce Heli Alpine od značky Peak Performance, která zahrnuje jedny z technicky nejvyspělejších lyžařských outfitů na trhu. Lyžařské oblečení z kolekce Heli Alpine bylo vyvinuto spolu s týmem freestylových lyžařů značky Peak Performance.

Bunda Heli Ghost je celočerná lyžařská bunda ušitá z lehké a velmi odolné třívrstvé tkaniny Gore-Tex® Pro Shell, která udrží pohodlné mikroklima uvnitř a ochrání před chladem a vlhkostí zvenku. Tkanina byla navržená jako extrémně odolná a lehká. Prvky jako prostorná kapuce, ventilační zipy a strategicky umístěné kapsy zaručí na svahu nadstandardní pohodlí.

Kalhoty Heli Ghost jsou rovněž ušity z totožné tkaniny jako bunda Heli Ghost. Prvky jako zpevněné nohavice, dlouhé postranní zipy, sněžné návleky, nastavitelný pas a velké kapsy vám umožní snazší pohyb v horském terénu. Tyto kalhoty jsou rozhodně určeny všem, kdo se nebojí překonávat limity.

www.peakperformance.com