Celá akce je vymyšlena, abyste se o nic nemuseli starat a jen si užívali týden na horách - to znamená od dopravy přes ubytování, polopenzi, skipas a testovací centrum lyží až po celodenní a večerní doprovodné programy, a to vše za příjemných zhruba sedm tisíc korun. Akci zaplnilo asi 500 účastníků z ČR, takže je jasné, že zábava začala už nástupem do autobusu a skončila teprve o devět dní později při výstupu z něj.

Letošní ročník se konal ve francouzských střediscích Vars a Risoul. Tato střediska nabízí dohromady přes 185 kilometrů sjezdovek, 7 snowparků, večerní lyžování a jako bonus přes 300 slunečných dní v roce. Ihned po příjezdu jsme se tedy vydali okusit místní podmínky, které na první pohled nabízely luxusní poježdění. Na vrcholcích samozřejmě čekala panoramata jedna radost…Po celodenním ježdění byla možnost relaxovat ve Woox Up městečku, které organizátoři vybavili muzikou v podání DJs z Let it roll, a opalovat se s plechovkou lahodného Birellu v ruce.
Pro ty, kteří si nedovezli vlastní lyže či snowboard, byla možnost zapůjčit si je zdarma přímo na svahu od sponzorů festivalu, takže si každý mohl najít, co hledal.Dokonce i když si člověk nedovezl žádné oblečení, tak o něj bylo postaráno díky WOOX clothes. Jejich legendární ručně pletené čelenky chtěl mít každý.Ubytováni jsme byli v 6 různých ubytovacích komplexech, a tak se dá říct, že jsme obě dvě střediska totálně ovládli. Toto bylo asi nejvíce znatelné v nočních hodinách, kdy přišel čas na drinky a party!Někteří si dovezli svoje zásoby domácích pálenek, ale pro ty, kteří vše vypili už po cestě v autobuse, byla možnost uchýlit se do Czech pubu. Někteří z nás v této hospůdce našli druhý domov. Czech pub people nám dovezli opravdu kus Česka do francouzských hor. České pivo, české drinky a hlavně české ceny! Zábava se tedy každou noc načala zde a pak stačilo přejít silnici a člověk se ocitl v místním klubu. Po celý týden nám festival nabízel spoustu hudby od rapu, přes rock, drum and bass až po silent disco.Každý den festivalu byla možnost vyzkoušet si další doprovodné aktivity. Neodolatelný byl například kurz snowkitingu, kde nás instruktoři učili zacházet s draky různých velikostí, a ti šikovnější se dokonce obuli do svých strojů a zkusili si to na vlastní kůži.Komu kiting nestačil, vydal se na projížďku na sněžných skútrech a pokochal se výhledem na francouzská panoramata se značnou dávkou adrenalinu v krvi.
Na tomhle ýbrbožím fesťáku jsme měli sebou i naše kamery, a reportérky Burger s Mončou vás prostřednictvím videjka Woox Upem teď provedou… Takže dost řečí. Byl to opravdu nářez a pojďte se na to podívat!Více informací na www.wooxup.cz