V Aqualandu Moravia čeká 20 tobogánů a skluzavek s celkovou délkou přes 1,7 km, mezi něž patří i velmi oblíbené U Wave, Kamikadze, Supercrater nebo Wild River.

Velkou předností areálu je, že 16 z nich mohou návštěvníci využít po celý rok. Celoročně je v provozu i 9 bazénů, které jsou vybavené celou řadou vodních atrakcí, jako například vodní masážní trysky a sprchy, chrliče, bublinkovače, vodní stěny a vířivky. Vodní plocha zaujímá neuvěřitelných 3000 m2 a v některých z bazénů je využito léčivé síly vody z místního geotermálního vrtu, což společně se stálou vnitřní teplotou vzduchu 32 °C tvoří ideální podmínky pro zotavení těla i mysli, jako byste se nacházeli právě v tropickém ráji.

„Množstvím a velikostí jak vodních ploch, tak atrakcí, které jsou v Česku k vidění vůbec poprvé, se náš areál řadí mezi ty nejmodernější svého druhu. Jedinečné je i využití moderní projekční technologie, takzvaný video mapping, který adrenalinové zážitky z jízdy na tobogánech ještě umocní,“ láká návštěvníky obchodní ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký.

Na každý víkend jsou připraveny speciální animační programy plné zábavy a soutěží o ceny. Děti se mohou těšit na tematicky laděný listopad se zvířátky z Madagaskaru v čele se lvem Alexem, prosincové cestování z pohádky do pohádky s Patem a Matem, Tomem a Jerrym nebo třeba Ferdou Mravencem. Pořádná porce zábavy čeká na děti i po Novém roce.

Abyste se cítili nabití energií

Zdejší wellness centrum Forum Romanum je vybudováno v římském stylu. Základem římských lázní jsou Caldarium, Laconium a Tepidarium. Pro relaxační bazény je využívána voda s vysokým obsahem minerálních látek dosahující teploty až 46 °C. Geotermální voda je vhodná k léčbě onemocnění pohybového aparátu, nemocí močového ústrojí, kožních a ženských nemocí. Ideální relaxací je venkovní terasa s polohovacími lehátky, kterou doplňuje bazén Pálava s překrásným výhledem na okolní krajinu.

Vyznavači relaxace jistě ocení solnou nebo aroma lázeň, balneo vany nebo ochlazovací studnu s ledovou tříští. Pro hýčkání těla je připravena velká nabídka zábalů a speciálních rituálů. Novinkou jsou pak Hammam procedury. V nabídce Forum Romanum Wellness nechybí ani masáže. Například Spesina klasická masáž napomáhá k odstranění bolesti, zotavení svalstva spolu s navozením dobré nálady a pohody. A pokud by bylo někomu opravdové horko, měl by vyzkoušet kryokomoru, jejíž provozní teplota činí až -160 °C.

Kouzlo jižní Moravy

Parkování pro návštěvníky Aqualandu Moravia je zdarma, stejně jako lehátka či odkládací skřínka. V areálu se nachází i příjemná restaurace, která nabízí tradiční pokrmy z kvalitních a čerstvých potravin včetně bohatého salátového baru, v nabídce nechybí ani zmrzlinové poháry nebo skvostné sladké dortíky. Ty si vychutnáte nejlépe v horním patře, kde se nachází kavárna s výhledem.

Jižní Morava, zvláště pak oblast Pálavy, je známá vynikajícím vínem, celý rok je zde tedy možné koštovat víno v různých etapách – od burčáku přes mladá vína až po archivní kousky. Zastavte se a budete překvapeni, jak rozmanitým krajem je jižní Morava i v zimě!

www.aqualand-moravia.cz

www.facebook.com/AqualandMoravia


Do aquaparku Aqualand Moravia najdete vstupenku zdarma ve SNOW 85.