Termín akce: 6.-7. února 2015

Místo konání: Skiport Velká Úpa - Pec pod Sněžkou

Prize money: 40 000 CZK

Afterparty v rytmech elektro-swing a funky-house

Organizátoři pro letošek připravili oproti minulým ročníkům řadu novinek. Největší z nich je (pokud to sněhové podmínky dovolí) rozšíření závodu o tzv. slope-style, tedy doplnění klasického BigAiru přes vůz Subaru Forester o překážkovou část. Zároveň budou mít návštěvníci příležitost zúčastnit se výukového campu, který bude ve Velké Úpě probíhat už od 3. února. Výukový camp pro začínající i pokročilé jezdce zajistí zážitková agentura Just Life.

V sobotu 7. února bude během závodu na svahu připraven bohatý doprovodný program. Pro návštěvníky budou připraveny netradiční hry a soutěže o ceny, jako třeba vyhlídkový let nad Krkonošemi od společnosti STAVYBO nebo ceny od partnerů Rip Curl, Level a Smith Optics.

Dále budou na místě připraveny stánky partnerů závodu, testování lyží Lusti, stánky s občerstvením nebo vystoupení taneční skupiny Forsee 4C, která představí ukázku moderního street dance. Na své si tak přijdou všichni návštěvníci, včetně rodin s dětmi. Celým dnem bude provázet ostřílený matador speaker Robin Sobek.

Od páteční warm-up párty, v sobotu během dne na svahu a na večerní afterparty budou správnou náladu navozovat DJ SWING GARDEN, DJ MAX W a DJ Nimand, které bude na saxofon doprovázet Honza Korbel. Místo konání obou večírků spojených se závodem bude tradičně na „hotelu“ Úpa. Pitný režim na party zajistí společnosti Amundsen a pivovary Lobkowicz. Přijeďte si užít báječný víkend na horách.

Pro více informací navštivte stránky foresteride.cz nebo subaru.cz.

Na Facebooku informace hledejte zde.

Videopozvánka