Pozorní čtenáři reportů ze SNOW tour jistě poznali, že o Galtüru neslyší poprvé. Proč navštívit tohoto tyrolského lyžařského trpaslíka si můžete osvěžit v článku Galtür - prázdné svahy za Ischglem!


Jak se točí videroeport aneb postřehy z natáčení :-)

Natáčení v Galtüru probíhalo 3 dny a po celou dobu nám přálo až kýčovitě krásné počasí. Nic nebránilo tomu, aby se po sjezdovkách neustále rozléhalo: "Kamera, akce!" Videoreportem sice provázejí reportérky Andy a Ivča, ale všimnout si můžete i nově se rodící se hvězdy - Jardy. Sice měl zpočátku působit jen jako kompars, nicméně tím, jak dokázal vyslovit slovo "Galtür", začala jeho kariéra! :-) Jestli ještě bude hostovat v příštím videu, máte se na co těšit!Při scéně, kdy jsme vcházeli do baru Addis Abeba, uklouzla reportérka Ivča na ledu a práskla sebou o zem tak, že si z Galtüru odvezla modřinu jako koláč :-) Ale jak se tomu sama nasmála, tak se to zahojilo!


Zjistili jsme, že není vhodné, aby zabíraná osoba u večeře měla pleš...


GOPRO na hrudi při jídle vás může znervóznit natolik, že vám padá jídlo z pusy zpátky do talíře - a nemějte strach, že by to kamerka nezachytila ;-)


Partneři SNOW tour: