Aplikace SNOW agreguje všechny podstatné lyžařské informace, které vstupují do rozhodování, kam jet právě lyžovat. Sleduje nejen základní faktory, které lyžování ovlivňují, jako jsou sníh a počasí, ale i akce, při kterých je lyžování dostupnější – zejména nabídku webu skipasomat.cz a výhodné skipasy z časopis SNOW – skipas zdarma. Její funkcionalita je ale daleko širší.Reporty on-line

Co nikde jinde nenajdete, jsou aktuální on-line uživatelské recenze. My jim říkáme reporty. Jedete na lanovce, lyže se houpu pod vámi, je krásně, málo lidí, manšestr… Proč se o ten pocit nerozdělit! Stačí pustit aplikaci SNOW reportér, napsat pár zásadních slov, vyfotit (to je dobrovolné) a odeslat – váš report se propíše nejen do všech ostatních aplikací v mobilech dalších lyžařů, ale také na web SNOW.CZ. Staňte se členy informované komunity lyžařů a spoluvytvářejte ji – reportujte!Kdy lyžovat?

Počasí a samozřejmě sněhové podmínky lyžování ovlivňují skutečně zásadně. Aplikace proto sleduje výhled počasí, často i se specializovanou horskou předpovědí počasí. Stejně tak aktuální sněhové podmínky najdete u všech sledovaných lyžařských středisek. Je jich něco přes 400.


Kam lyžovat?

Mobilní aplikace obecně nabízejí jednu velkou výhodu. Respektují váš pohyb. Aplikace SNOW poradí, kam je to na hory nejblíže. Třeba z žižkovské redakce časopisu SNOW je to 27 kilometrů do nejbližšího lyžařského střediska, Chotouně u Prahy. Nejdále to máme zase do Aspenu, 8551 km vzdušnou čarou… Tato funkcionalita se ale může změnit z hračky v nástroj ve chvíli, kdy jste někde, kde to až tak neznáte, třeba na dovolené, a chcete se podívat s lyžemi někam po okolí. Nebo když chcete vyjet jen rychle někam blízko, kde jste třeba ještě nebyli… Kolikrát člověka překvapí, jaké lyžování má zrovna u nosu.

Na obrázku vpravo můžete vidět nejbližší lyžařská střediska z redakce SNOW, kde lze lyžovat výhodně díky časopisu SNOW (skipas zdarma) nebo portálu skipasomat.cz.


Za kolik

Lyžování není levný sport. Proč nevyužít akčních nabídek, které se sem tam někde mihnou? Aplikace SNOW agreguje lyžařské nabídky specializovaného serveru skipasomat.cz, takže – díky specifickým filtrům – můžete na obrazovce telefonu jednoduše přehlédnout celou nabídku zvýhodněných skipasů. A následně si rovnou koupit ten, který vás zaujme. Podobně máte přehled i o akčních skipasech nabízených časopisem SNOW pod značkou SKIPAS ZDARMA.


Přihlášení

Doporučujeme všem uživatelům, aby se po stažení a prvním otevření aplikace přihlásili – k tomu poslouží totéž jméno a heslo, co používáte na SNOW.CZ. Aplikace si vaše údaje zapamatuje a více je nevyžaduje. S přihlášením – pokud jste předplatitel – se objeví i identifikační karta předplatitele (SNOWcard), jejíž termín platnosti se shoduje s datem, do kdy máte aktivní předplatné časopisu SNOW. Aplikace tak zároveň slouží jako identifikátor předplatitelů – držitelů karet SNOWcard, které umožňují čerpat výhody bonusového programu časopisu SNOW a opravňují užívat předplatitelské skipasy v rámci akce SKIPAS ZDARMA.


Souhrn funkcí:

  • více než 400 sledovaných středisek
  • přehled o slevách na skipasomat.cz
  • přehled o slevách v rámci akce skipas zdarma
  • unikátní uživatelské reporty
  • aktuální stav sněhu a informace o provozu středisek
  • předpověď počasí pro lyžařská střediska
  • možnost reportovat a posílat aktuální fotografie přímo z mobilního telefonu (a tím zlepšit informovanost kolegů – lyžařů)
  • SNOWcard – identifikace předplatitelů v mobilu

Vysvětlivky:

SKIPAS ZDARMA: v každém vydání časopisu SNOW (vyjma speciálu Market) najdete kupony na výhodné skipasy – díky nim můžete objevit neznámá nebo zapomenutá lyžařská střediska, a to velmi výhodně i zdarma! Zimní destinace přibývají postupně v průběhu zimy spolu s vydáváním časopisu SNOW.

Více na www.skipas-zdarma.cz

Skipasomat.cz
Portál, který přináší zvýhodněné skipasy do českých, slovenských i alpských středisek (případně i slevy na servis lyží se slevou.

Více na www.skipasomat.cz.Aplikace SNOW reportér pro Android ke stažení zde:

Aplikace SNOW reportér pro iOS ke stažení zde: