Posílejte fotografie ze svého každodenního života s lyžařskou tématikou označené tagy #justaddski #peakperformance a sledujte, jak naše sněžné dělo vyrábí čerstvý sníh na ledovci v Hintertuxu. Značka chce s pomocí této kampaně zachytit všechny dimenze lyžařské sezóny pod jedním tagem, zvěčnit emoce spojené s dlouhým očekáváním prvního sněhu, přípravou na lyžařskou sezónu a nakonec dlouhé oblouky v prašanu či zábavu s přáteli během túry na vrchol.

Kampaň justaddski 2.0 navazuje na loňskou úspěšnou premiéru, letos jsme přidali novinku v podobě sněžného děla umístěného na ledovci v Hintertuxu, které za každou nahranou fotografii vyrobí sníh. Čím více fotek pošlete, tím více sněhu vyrobíte. S přibývajícím sněhem se postupně odemknou ceny z lyžařské kolekce značky Peak Performance.

Autor nejlepšího snímku získá pobyt pro dvě osoby na ledovci Hintertux a bude tak moci zahájit sezónu dříve než ostatní fandové lyžování!

Soutěž byla spuštěna 29. září, zúčastnit se může kdokoli, stačí pouze nahrát na Instagram vaše fotky a označit je tagy #justaddski a #peakperformance. Všechny snímky budou k vidění na adrese www.justaddski.com a zde také budete moci sledovat narůstající množství sněhu.

Soutěž potrvá do 29. října a bude probíhat na všech sociálních sítích a v prodejnách značky Peak Performance po celém světě.

www.justaddski.com

Úvodní film ke kampani: