Po zkušenostech z minulých ročníků je jisté, že bude opět na co se koukat. Závodníci poměří své freestyle dovednosti v disciplíně Big Air přes vůz Subaru, pod pečlivým hledáčkem rozhodčích.

A to není všechno. Pro návštěvníky si organizátoři opět připravili bohatý doprovodný program, kde si přijdou na své lidé všech věkových kategorií. Doprovodný program závodu začne už víkend před samotným závodem, kdy v místním podniku Úpa v pátek 29.1. vystoupí vycházející ikona moderní hudby, Kapitán Demo. Celý týden zde pak budou probíhat hudební workshopy a silent party. V pátek 5.2. do Úpy přijede předvést své umění vicemistr Evropy v barmanské disciplíně flair, David Neumann. Nejen v týdnu závodů, ale i po celou sezónu, mohou návštěvníci využít služeb místní Subaru Ski School, a navíc po předložení malého techničáku od vozu Subaru získat 20% slevu.

Videopozvánka od riderů:HUDEBNÍ PROGRAM, hotel Úpa

  • 29. 1. 2016: Kapitán Demo, 100 Kč
  • 30. 1. 2016: Silent Party s Djs, zdarma
  • 1. 2. – 4. 2. 2016: Hudební workshopy, DJ škola, zdarma
  • 5. 2. 2016: Silent Party s Djs, barmanská show vícemistra Evropy Davida Neumanna, zdarma
  • 6. 2. 2016: Koncert MoveBreakers + taneční Electro Swing Night, zdarma

V den samotného závodu, v sobotu 6. 2. se můžete těšit na taneční vystoupení, výzvy kapitána Morgana a jeho krásných Morganet a soutěže.

Návštěvníci mohou vyhrát například sportovní outdoorovou kameru GoPro, vyhlídkový let nad Krkonošemi od společnosti STAVYBO, poukazy na nákup krytů a dalšího příslušenství pro mobilní telefony od firmy ESPERIA.cz a spoustu dalších zajímavých cen. Navíc zde bude možnost otestovat lyže LUSTI české výroby. To vše za hudebního doprovodu DJs a saxofonistů po celý den.

A aby toho nebylo málo, celý event bude zakončený již legendární afterparty na hotelu Úpa, kde to roztočí pražská kapela The Move Breakers v rytmech electroswingu.

Více na www.subarugames.cz a facebooku.