Areál Mladé Buky leží ve východních Krkonoších, 6 km od Trutnova a je velmi dobře dostupný od hlavní silnice z Trutnova do Pece pod Sněžkou.
Návštěvník má k dispozici moderní neplacené parkoviště, které leží několik metrů od bobové dráhy Berta a sjezdovek, velmi dobře udržované je i sanitární zařízení.

Díky šířce a profilu tratí nabízí areál lyžařské využití rodinám s dětmi i lyžařům hledajícím klidnější svahy a vleky bez front. 7 vleků a třísedačková lanová dráha obsluhují 5,1 km denně kvalitně upravovaných a zasněžovaných tratí. V místním snowparku došlo v loňském roce k úpravě (zmenšení překážek), aby si na své přišli nejen snowboardisté, ale také rodiny s dětmi.

Dětem i začátečníkům je k dispozici oddělený dětský BaldaPark, jenž je vybavený pojízdným kobercem, lanovým vlekem, četnými figurkami a průjezdy pro pobavení. Také zde každou sobotu od 13.00 do 15.00 hodin probíhají animační programy pro děti. Kdo miluje adrenalin, určitě využije 1 520 m dlouhou bobovou dráhu Berta, jež je nejdelší v Krkonoších a jezdí za každého počasí. Večerní lyžování na 4,1 km upravených a osvětlených tratí vám každý večer nenabídne žádný jiný areál v ČR.Novinky sezóny 2015/16

  • Internetový prodej skipasů
  • Nový servisní stroj na úpravu lyží Montana
  • Rozšíření nabídky půjčovny lyžařského vybavení
  • Rozšíření rozvodu tlakové vody pro zasněžování
  • Navýšení vteřinové kapacity čerpací stanice
  • Nová sněžná děla
  • Cena denního skipasu bude stejná jako v loňském roceNávštěvníci, kteří na lyžích ještě nestáli, nemusejí zoufat. Hellish Hill, lyžařská a snowboardová škola, která disponuje instruktory s licencemi, vás naučí dokonale lyžovat, sjíždět kopce na snowboardu a zasvětí do lyžování i vaše ratolesti. Pro příznivce klasického lyžování je připraveno 5 km běžeckého okruhu.

Občerstvit se a příjemně posedět můžete v nově otevřené restauraci Kravín, která se nachází na hlavním parkovišti. Objednat si zde můžete i pizzu vlastní výroby, nebo můžete využít skibary ve formě rychlého občerstvení.

Doplňkovou službou areálu jsou pravidelné skibusy z Trutnova.

Areál je otevřen celoročně a díky jeho rodinnému zaměření se můžete spolehnout, že vás přivítá 100% rodinná atmosféra.