A novinky přibývají i letos. V nabídce je nyní kompletně nový sortiment zboží od značek Atomic a Salomon. Na prodejně v Praze můžete vybírat až ze 120 dospělých a 100 dětských sjezdových setů. Pro běžkaře je připraveno 100 dospělých a 40 dětských běžeckých setů. Pro vyznavače jednoho prkna na nohou je připraveno 50 snowboardových kompletů Salomon. Samozřejmostí je ochrana hlavy, pro kterou máme připraveno 150 helem.

Ke standardní nabídce 80 párů testovacích a top lyží Atomic a Salomon Harfasport nově nabízí možnost zapůjčení i FIS konformních slalomových a obřákových modelů lyží těchto značek. Pokud tedy toužíte poznat, co je jízda na skutečných závodních lyžích, můžete si je v Harfasportu snadno zapůjčit.
VÝHODY NAŠEHO TESTCENTRA

  • Každý rok nové aktuální modely lyží od předních světových výrobců – Atomic, Salomon.
  • Přijďte si vyzkoušet lyže dle podmínek a terénu, do kterého se chystáte.
  • Nejste rozhodnuti, jaké lyže si koupit? Využijte u nás možnost zapůjčení z široké nabídky testovacích lyží!Profesionálně připravené lyže

U nás je samozřejmostí, že lyže, které si u nás půjčíte, prošly tím nejlepším servisem. Důkazem toho je automatická linka Wintersteiger Mercury, která nabízí největší variabilitu broušení hran na trhu. Zároveň je tento stroj maximálně šetrný k servisovanému materiálu, ať už se jedná o běžné či závodní carvingové lyže, běžecké lyže bez či se šupinou nebo snowboardy. Tímto náročným procesem prošly všechny lyže, které si můžete vypůjčit, a stejně tak můžete tento sofistikovaný servis dopřát i vašim stávajícím lyžím!

Jak vypadá dokonale připravená lyže z Harfasportu?

Pro skluznici si můžete vybrat z velkého množství struktur, které jsou momentálně k dispozici. Navíc jsme přiobjednali „Racing software“ nabízející další možnosti pro úpravu struktury skluznice.

Hrany lyže nebo snowboardu připravíme patentovanou technologií broušení keramickými kotouči. Navíc můžeme nově nabídnout tzv. tuning spodní hrany (radiální tuning), což je variabilní možnost podbrusu a přeleštění hrany dle individuálního požadavku na špičce i patce lyží.

Aby byl výsledný efekt dokonalý, je potřeba dostat kluzný vosk hluboko do připravené skluznice. Proto nabízíme možnost využít „nejefektivnějšího voskování“ pomocí 2 tepelných lamp Wax Future.

Takovou péči si přece zaslouží i vaše lyže, nemyslíte?

www.harfasport.cz