Víkendová akce, pořádaná firmami Saab a Salomon, proběhla loni na podzim ve známém rakouském středisku Sölden. Sešel se nás tam pěkný babinec, tedy až na pár odvážlivců mužského rodu, kteří měli na starost takové ty technické věci . Program byl opravdu nabitý, že jsme se ani chvilku nenudily. A že vás napadá otázka, zda tolik bab po hromadě dělá dobrotu nebo zda se dá vůbec vydržet? Tak to vás musím ubezpečit, že vše bylo naprosto v pohodě.
Po příjezdu jsme se ubytovaly v hotelu, seznámily s programem a vyrazily na ledovec, přímo do baru . Tam jsme se všechny seznamovaly, rozdělily do lyžařských skupin, vyfasovaly vybavení, popíjely a pojídaly dobrůtky z rautu. Během našeho klábosení nám byly představeny sportovkyně ze Salomonu (např. Elyse Saugsted, Wendy Fisher, Kaya Turski za kategorii freeski, Ophélie David, Meryll Boulangeat a Karin Hutary za kategorii ski cross nebo známá závodnice Martina Ertl), které se nám následující den věnovaly na kopci. Ještě tentýž večer jsme se přesunuly do typické rakouské koliby, natlačily do sebe několik vynikajících chodů a pak se jen odvalily do svých pokojů, pořádně se vyspat na další den...

Celý článek s více fotkami si můžete přečíst na " .{onclick:return !window.open(this­.href)}":[http://www.wild-cat.cz/…pekne-rozjet]www.wild-cat.cz" .{onclick:return !window.open(this­.href)}":[http://www.wild-cat.cz].