Herlíkovice jsou ideálním areálem pro lyžařské vyžití sportovních i rekreačních lyžařů, pokročilých i začátečníků se zasněžovanými a pečlivě upravenými tratěmi všech obtížností. Zdejší černé a červené sjezdovky mají parametry i pro lyžařské závody, což oceňuje a využívá k tréninku také nejúspěšnější český sjezdař Ondra Bank. Adrenalinovým doplňkem lyžování v Herlíkovicích je měřená slalomová trať. Závodění chtiví lyžaři mohou změřit své síly ve slalomových brankách v souboji s časem i svými přáteli.

Začátečníkům a dětem pak slouží mírné tratě. Pro lyžařskou výuku dětí školního i předškolního věku nebo úplné začátečníky je připraven samostatný dětský areál oddělený od sjezdových tratí. Je vybaven komfortním pojízdným kobercem, lanovým vlekem a lyžařským kolotočem. Profesionální lyžařská výuka je zajišťována zkušenými lektory, a to jak formou skupinových, tak individuálních lekcí, ušitých na míru vám či vašim dětem. Zábavná forma výuky je podpořena pohádkovým slalomem a odpočinek tráví děti ve vyhřívané herně.
Ondřej Bank v akci

Oba vlastníci areálu jsou bývalými výbornými lyžaři, a podporují proto závodní lyžování – mnohé kluby zde díky tomu využívají vstřícné tréninkové podmínky. Je proto přirozené, že tváří areálu se stal sjezdař Ondřej Bank, vzor mnoha závodníků mladé generace, který se pílí, optimismem a vnitřní silou pere nejen se slalomovými brankami a svými soupeři, ale také se záludnými nástrahami osudu.
Zvýhodněné ceny pro studenty, seniory nebo zákazníky O2

Ceny skipasů se nezvyšují a zůstávají stejné jako v loňské sezóně. Navíc mohou návštěvníci opět využít zvýhodněné ceny pro lyžování od pondělí do čtvrtka. Stejně tak zůstává zachována sleva pro zákazníky O2, studenty s ISIC kartou a seniory nad 65 let ve výši 20 %. V Herlíkovicích můžete lyžovat i se sezónkou Czech Skipass.


SKIPAS ZDARMA

do lyžařského areálu Herlíkovice najdete na vytrhávací kartě v časopisu SNOW 94!
Moderní samoobslužná restaurace

Samozřejmostí je půjčovna a servis lyžařského vybavení včetně testování nových modelů lyží zdarma od renomovaných značek. Zahnat hlad nebo třeba jen posedět u kávy mohou lyžaři po celém areálu. Pro rychlé občerstvení jsou k dispozici bistro nebo bufet u lyžařského vleku. Pohodlí a gurmánský zážitek si můžete dopřát v modernizované samoobslužné restauraci u lanovky na Žalý. Na střeše restaurace je slunečná terasa se skibarem a výhledem na sjezdovku i okolní krkonošská panoramata.

Skibusem bez starostí

Lyžaři z Prahy, ale i Mladé Boleslavi, Poděbrad či Jičína mohou využít skibusů s odjezdem z Černého mostu. Čas odjezdu z Prahy je přizpůsoben provozu areálu od 8.30 h, odjezd zpět je po ukončení provozu. Na ceně skipasu a dopravného ušetří klient při využití našeho skibusu min. 25 % nákladů. Objednávka dopravy je možná na infolince 737 222 456, na webu www.snowhill.cz/…vice/skibusy nebo přes mobilní aplikaci.
Ubytování EDEN přímo na sjezdovce

Znovuotevřen je letos oblíbený ubytovací areál EDEN s 350 lůžky na dojezdu herlíkovických sjezdovek, což znamená ráno jen pár kroků k vleku nebo možnost sjet do hotelové restaurace na oběd. Pro ubytované hosty v hotelu (2- až 3lůžkové pokoje), apartmánech nebo turistické ubytovně (2- až 6lůžkové pokoje) se nabízejí zvýhodněné skipasy a balíčky služeb (ubytování se snídaní a skipasem od 750 Kč za den). Spojení lyžařského areálu Herlíkovice a ubytovacího areálu EDEN přináší ideální kombinaci pro zimní dovolenou rodin s dětmi i lyžařské výcviky školních skupin. Pobyt zpříjemní možnost využití fitness centra, masáží, kulečníků, stolního fotbalu či šipek. Odreagování najdete v Music baru Stodola s DJ a bohatou nabídkou míchaných drinků i osvědčených nápojů. Privátní parkoviště je gratis.