Bílá

Zuzka

První den jsme jeli čtyřsedačkovou lanovkou Zbojník na vrchol. Tam jsme se vydali doprava na červenou sjezdovku, která se jmenovala Zelená. Na ní mi to moc nešlo, protože jsem byla po dlouhé době na lyžích a ještě jsem nebyla rozježděná a myslím, že na mě byla příliš prudká.


Protože sjezdovky na severní straně na nás byly moc strmé, přešli jsme odpoledne na mírnější jižní stranu, kde byly i modré sjezdovky. Celkem mě bavila sjezdovka Jižní II, protože se na ní nejelo tak rychle, takže jsem stíhala obloučky. Sice tady na té straně nebyla sedačková lanovka, ale to mi vůbec nevadilo, protože pán dole u vleku mi kotvu pokaždé podal.


Martin

V Bílé byl nejlepší dětský park. Dal jsem v něm poprvé bednu. Napoprvé se mi to moc nepovedlo a spadnul jsem rovnou na hlavu. Pak mi poradil strejda Tom, ať to pošlu víc bokem a podruhé už se mi to povedlo. Cítil jsem se, jako když jsem vyhrál loterii!


Zuzka, Ondra, Martin

Ve skiparku jsme našli i snowtubing. Všem se nám to líbilo, ale bylo to pomalé, takže nás musel strejda Tom odstrkovat. Poprvé jsme jeli na snowtubingu po vlnách.


Razula

Ondra

V sobotu jsme jeli na Razulu, kde se mi nejvíc líbil poslední úsek, protože byl rovný bez boulí, takže se dal pěkně jezdit carving. Byl tady jenom vlek, ale nevadilo to. Pěkně se mi tady skákalo na skokáncích, které byly u sněžného děla v půlce sjezdovky u vleku.


Zuzka

Po lyžování na Razule jsme večer jeli do wellnessu Horal. Je tam dětské brouzdaliště a vedle něj dvoje schody dolů. Najdete tam ugovu čerstvou šťávu a dělají tam stoprocentní koktejly z ovoce. Je tam plavecký bazén a také divoká řeka. Uprostřed divoké řeky je malý bazén a z divoké řeky vedou dva východy - oba vedou do klidného odpočinkového bazénu s bublinkovou masáží. V bazénu jsme byli čtyři hodiny v kuse do deseti večer, takže jsme si toho bazénu užili až až.


Karolinka

Ondra

V neděli jsme byli na Karolince, kde sice pršelo, ale vůbec nám to nevadilo, protože jsme se těšili na skoky. Hned na první jízdě jsem se rozjel na první skok, ale na poprvé jsem se ještě trochu bál, tak jsem moc daleko neskočil. Druhou jízdu jsem to zkusil znovu a skočil jsem dál i líp.


Na Karolince se mi líbila ještě bedna na konci sjezdovky, protože byla rychlá a v půlce se zalomila. Poprvé jsem jí dal rovně a podruhé jsem zkoušel jet bokem a do půlky jsem to dal, ale pak jsem sklouznul. Ale mám z toho radost, protože mě strejda Tom stihnul vyfotit, ještě než jsem spadnul a mám z toho pěknou fotku.


Martin

V půlce sjezdovky napravo vedle vleku byly malé překážky, něco jako takový malý snowpark. Poprvé jsem jel na bedně rovně a dopadlo to dobře, protože jsem to celé přejel. Podruhé jsem to zkoušel bokem a ve čtvrtce mi sklouzla lyže a sjel jsem předčasně z bedny, ale nespadnul jsem.


Martin, Ondra

V Karolince jsme šli jíst do restaurace U vleku a dali jsme si pendrek a horkou čokoládu. Čokoláda nám připomínala puding, protože byla hustá a ještě k tomu na ní byla šlehačka. Byla to jedna z nejlepších čokolád, co jsme kdy měli.


Zuzka

Do Beskyd bych jela klidně znova, moc jsem si to tam užila a nejvíc se mi líbily různé skokánky a to, jak se na nich brácha rozmlátil. To byla legrace!