Devět důvodů, proč nyní vyrazit do Ski areálu Razula Velké Karlovice

1. V ceně skipasu čerstvý frgál a šálek kávy

Hlavní sjezdovka Razula je díky délce 1 km a převýšení 210 metrů ideální pro zkušené a náročnější lyžaře (přečtěte si, jak Razulu hodnotí reportéři Snow.cz). Gril srub Razula na úpatí sjezdovky nabízí příjemné spočinutí, až vás začnou bolet nohy, třeba u šálku kávy a čerstvého valašského frgálu. Při zakoupení celodenního nebo ranního skipasu máte navíc obě dobroty v ceně. Ranní skipas, který vám zajistí požitek z čerstvého manžestru, platí ve všední dny od 9 do 11 a o víkendu od 8 do 10 hodin. Více o nabídce skipasů.


2. Ze sjezdovky rovnou do bazénu

Ze sjezdovky můžete ve Ski areálu Razula zamířit rovnou do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal. Slaná voda termálních bazénů vyhřátá na 35 °C je balzámem pro unavené svaly. K celodennímu a večernímu skipasu dostanete hodinu v bazénech zdarma. Bonus můžete využít ve všední dny, platí 2 měsíce od zakoupení skipasu.


3. Saunová noc ve Wellness Horal

Relaxační centrum Wellness Horal v hotelu Horal nenabízí jen příležitost ke koupání v termálních bazénech. Najdete tu i bohatou nabídku exotických masáží, fitko a především saunový svět, kde se konají až devětkrát denně populární saunové rituály. V sobotu 5. března pořádá Wellness Horal Saunovou noc, takže si můžete užít relaxaci v prodloužené otevírací době až do půlnoci.


4. Razulákův závod a Maškarní lyžovačka

Pokud plánujete cestu s dětmi, vezměte je v neděli 6. března na poslední letošní závod O pohár strašidýlka Razuláka – dvoukolový slalom na sjezdovce Horal u hotelu Horal. Tamtéž se o týden později, v neděli 13. března, uskuteční oblíbená Maškarní lyžovačka. Pro děti je na Horalu připraven dětský park a lyžařská škola Sunski.


5. Společný skipas do sedmi areálů Valašska

Ski areál Razula je součástí Skiregionu Valašsko. Dvou a vícedenní skipasy tak můžete využít i v dalších okolních střediscích: platí v areálech Kohútka, Bílá, Mezivodí, Kyčerka, Machůzky, Karolinka a Jezerné.


6. Březnové pobyty s cenovým zvýhodněním

Ve všedních dnech v březnu můžete v blízkosti Ski areálu Razula využít zvýhodněné ceny ubytování v komfortním Spa hotelu Lanterna, vzdáleném jen pár minut od sjezdovky Razula. Ideální příležitost spojit lyžování s relaxací. Při pobytu v hotelu Lanterna máte v ceně snídani, večeři a neomezený vstup do spa.


7. Výlet na sněžnicích? Třeba na rozhlednu Miloňová

Ve Ski areálu Razula si můžete půjčit také sněžnice a vydat se na výlet do terénu. Na mnoha místech vás čekají půvabné výhledy na krajinu. Oblíbeným cílem, na který vám místo sněžnic klidně postačí i dobré zimní boty, je rozhledna Miloňová, nacházející se jen zhruba 2 kilometry nad Spa hotelem Lanterna.


8. Krásná česká kuchyně – nové menu pro náročné

Lyžující gurmáni by si neměli nechat ujít nové menu Krásná česká kuchyně v zážitkové restaurace Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna. Ochutnáte tradiční české a moravské speciality, ovšem – jak je v Lanterně zvykem – v moderní úpravě a s valašským akcentem. Za vyzkoušení stojí i další speciality šéfkuchaře Pavla Václavíka a jeho týmu.


9. Po setmění do Cocktail baru na výběr 110 rumů

Zdržte se po lyžování klidně až do noci, útočitě najdete v Cocktail baru Lanterna v hotelu Lanterna. V portfoliu nabízených destilátů jistě zaujme především bohatá sbírka 110 druhů rumů nebo nabídka doutníků z Kuby a Nikaraguy. Otevřeno je denně od 20 do 1 hodin, každou sobotu večer se koná tematická párty.


www.razula.cz