Sezónní skipas Chytrá Sezónka je vůbec nejvýhodnější možností neomezeného lyžování u nás. „Systém prodeje je takový, že v období 1. 4. - 30. 4. si mohou všichni zákazníci v e-shopu na www.gopass.cz za 990 Kč „předplatit“ tuto výhodnou celosezónní permanentku. Ta se jim automaticky nahraje na jejich kartu GOPASS,“ vysvětluje marketingový ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš.

Kdo si Chytrou sezónku předplatí, bude v průběhu září a října 2016 vyzván k doplacení částky 4 000 Kč. Sezónní skipas na zimu 2016/17 ho tak opravdu vyjde na pouhých 4 990 Kč.

Děti jen za 3 490 Kč, Tatry na celou zimu za příplatek 50 eur

Částka 4 990 Kč platí pro dospělé. Junioři a Senioři mohou pořídit Chytrou sezónku dokonce jen za 3 990 Kč. Děti pak vyjde sezónní skipas na 3 490 Kč. „Pokud budou chtít lyžaři platnost své Chytré Sezónky na příští zimu rozšířit i na slovenská střediska, které provozuje společnost Tatry Mountain Resorts ve Vysokých a v Nízkých Tatrách, pak si v rámci doplatku budou moci za cca 50 eur tuto možnost jednoduše přikoupit," doplnil Hroneš.

Celosezónní skipas do Špindlu nebyl nikdy výhodnější, jde o historicky nejlevnější permanentku

„Jde o více než padesátiprocentní slevu. Ten, kdo ji nevyužije, je sám proti sobě. Před zimou sice máme v plánu vlnu tradičních předprodejů sezónních skipasů, ale ceny budou nesrovnatelně vyšší. Tato nabídka je určena nejen našim stálým sezónkářům jako odměna za jejich věrnost, ale hlavně všem, kteří k nám přijíždí lyžovat na tři až čtyři víkendy během zimy. Cena 4 990 Kč je totiž srovnatelná s cenou našeho 6-denního skipasu,“ doplnil ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek.

Zakoupit výhodný skipas lze pouze prostřednictvím věrnostního programu GOPASS, do něhož se může každý zcela zdarma kdykoli zaregistrovat. Za padesátikorunovou zálohu si pořídí kartu GOPASS, která bude následně jeho skipasem. Jediné, co je k získání této výhodné nabídky potřeba, je členství v našem klubu a karta GOPASS. A pak hlavně rychlost. Nabídka výhodného předprodeje platí do konce dubna. Lyžovat ve Špindlu se vyplatí!

Více info na www.gopass.cz!