Boom! je už třetí Nitro video za poslední čtyři roky. Dílo vzniklo v koprodukci s Red Bull Media House.

Film ukazuje jak moc fajn, je být členem Nitro rodiny. Boom! zachycuje pravou tvář snowboardingu, nekonečnou pohodu a zábavu. Všichni Nitro jezdci už měli videosegmenty plné přehrocenných triků. Tentokrát jsme to chtěli udělat jinak. Natočili jsme film hlavně o tom, proč všichni chtějí snowbaordovat, o pohodě. Nitro team procestoval pět kontinentů a jeho jezdci prožili nezapomentutelná dobrodružství ve snowparcích, na streetu, v prašanu, v rampách, daleko za polárním kruhem, na skútrech, při blbinkách na sjezdovce, při odjíždění quadcorků, při splitboardování, při pádech, a....., a hlavně stále s úsměvem na tváři.


Nitro snowboards film Boom!

Boom natočil Karsten Boysen a v jlavní roli samozřejmě vystupuje team Nitro Snowboards jmenovitě: Eero Ettala, Marc Swoboda, Benny Urban, Bryan Fox, Austin Smith, Sam Taxwood, Brandon Hobush, Griffin Seibert, Dominik Wagner, Sven Thorgren, Marcus Kleveland, Torgier Bergrem, Nils Arvidsson, Ludwig Biltoft, Basti Rittig, Zepplin Zeerip, Knut Eliassen, Victor De Le Rue, Jeremy Jones, Elias Elhardt, Jan Scherrer, Markus Keller a mnoho dalších.

Boom! je online ke shlédnutí od 13:00 5.9.2016:

https://www.redbull.com/…d-movie-boom

Pozor! Ale pouze 9. září. Na velkém plátně se bude promítat v Praze 5. 11. 2016 za účasti členů Nitro teamu, bližší informace budou brzy následovat.