Takto výhodně se ve Špindlu ještě nikdy nelyžovalo. Letošní zima bude v tomto ohledu opravdu výjimečná. A svědčí o tom i dosavadní obrovský zájem lyžařů a snowboardistů. Už během první vlny prodeje v dubnu projevily o Chytrou sezónku zájem tisíce lidí. Stačilo se jen zaregistrovat do GOPASSu, tedy do věrnostního programu skiareálu a v e-shopu www.gopass.cz si Chytrou sezónku předplatit za 990 korun. Předplatitelé navíc mohli jako bonus Chytrou sezónku využít hned a lyžovat na ni do konce loňské lyžařské sezóny. Teď do konce října musí držitelé Chytré sezónky doplatit zbylé čtyři tisíce a celosezónní skipas za pouhých 4.990 korun se nahraje na jejich GOPASS kartu. Pro juniory a seniory Skiareál připravil ještě výhodnější skipasy. Ti tak nyní doplatí jen 3.000,- Kč a děti 2.000,- Kč. Nabídka zcela jistě vyhovuje návštěvníkům, kteří si do Špindlu jezdí zalyžovat na 3 až 4 víkendy během zimy.

Skiareál Špindlerův Mlýn ale myslí i na opozdilce a ty, kteří na jaře zaváhali! Druhé kolo předprodeje Chytré sezónky odstartovalo na začátku září a potrvá do konce října. Milovníci zasněžených svahů ani teď nemusí mít strach o své peněženky. Celosezónní skipas do Špindlu nyní pro dospělého vyjde na 6 990 korun! Junioři a senioři zaplatí 5 990 Kč a děti ještě o tisícovku méně.

Neomezeným lyžováním ve Špindlu ale Chytrá sezónka nekončí. Jak při doplatku, tak při koupi v rámci aktuální nabídky, máte možnost rozšířit platnost svého celosezónního skipasu i na Slovensko. Každý, kdo si připlatí 1 350 korun, tedy cca 50 eur, může s Chytrou sezónkou lyžovat i ve střediscích v Nízkých a Vysokých Tatrách na Slovensku, které provozuje společnost Tatry Mountain Resorts.

Je to opravdu jednoduché. Stačí bezplatná registrace do systému www.gopass.cz. Právě tam můžete navíc čerpat řadu dalších výhod a slev. Za padesátikorunovou zálohu si pořídíte kartu GOPASS, která bude následně vaším skipasem.

Tak neváhejte a pořiďte si právě teď svou Chytrou sezónku za 6 990 Kč. Nabídka končí o půlnoci 31. října 2016! Plná cena sezónních permanentek bude před začátkem sezóny mnohem vyšší, dospělého vyjde na 10 800 Kč.