Letos se můžeme těšit na třešničku na dortu - premiéra dvou filmů od Be Inspired a k tomu osobní účast Henrika Harlauta ve čtvrtek 22.9.2016 od 21:00 v pražském klubu Radlická - kulturní sportovna (mapa zde), kterou vám přináší Monster Energy a Freeride.cz! Svou účast potvrďte na facebooku zde!


BE INSPIRED

„Be Inspired“ je filmový projekt, který natáčeli dva roky profesionální freeskieři Phil Casabon aka “B-Dog” a Henrik Harlaut aka “E-dollo”. Tenhle film naplňuje svůj název, protože vás doopravdy inspiruje. Podívejte se, jak tihle dva freeskieři cestují po celém světě a ukazují svůj sport z jejich vlastní perspektivy. Na cestě z Quebecu až do Švédska vám ve filmu Phil a Henrik předvedou, proč jsou lídry tohoto sportu. V životech B-Doga a E-dolla hrála hudba vždy velkou roli, a proto jim Walshy Fire ze skupiny Major Lazer vytvořil perfektní soundtrack speciálně pro tento film.


Trailer:

Producent: Inspired Media Concepts
Režisér: Eric Iberg
Riders: Henrik Harlaut & Phil Casabon + Vincent Gagnier, Noah Albaladejo, Chris Logan, Parker White, Tanner Hall, Sammy & special guests
Lokace: USA, Kanada, Francie, Švédsko, Andora


RING THE ALARM

„Ring The Alarm“ je film, který dva roky natáčel Tanner Hall a Shane Nelson. Tento film vás pozve do backcountry Britské Kolumbie a Aljašky, kde Tanner znovu posouvá freeskiing o něco dál.


Trailer:

Producent: Inspired Media Concepts ve spolupráci se Stella Media
Režisér: Shane Nelson / Tanner Hall
Riders: Tanner Hall, John Spriggs, Ian Provo, Neil Provo, Ahmet Dadali, Sammy Carlson
Lokace: USA, KanadaDveře klubu Radlická - kulturní sportovna se otevřou ve 21 hodin a start promítání je naplánován na 22:00. Po konci promítání rozjede mejdan v režii Jack Daniel’s Tennessee Fire přední český párty DJ Lucky Boy.

Ještě před odchodem na taneční parket nebo domů proběhne autogramiáda, takže si hosté budou moci nechat podepsat plakát filmu od Henrika Harlauta a třeba si s nim udělat společnou fotku. Párty pak bude pokračovat až do rána.Vstupné je stanoveno na rovných 100 Kč a platí se na místě. Lístků je dostatek, na každého se dostane :-) Provázet večerem bude za majkem Maty Vránek s pomocí Dana Hanky.