Potřebujete se vybavit lyžařským oblečením pro sezónu? Pokud ano, vybírejte si chytře a můžete mít skipas zdarma!Helly Hansen přináší svůj SKI FREE program i pro sezónu 2016-17, a do ještě více středisek. Vše, co musíte udělat, je vybrat si svoji lyžařskou bundu nebo kalhoty od Helly Hansen u svého prodejce a dávat pozor, zda mají SKI FREE visačku. Pak můžete získat jako bonus jednodenní skipas nebo dvoudenní za cenu jednodenního skipasu v jednom ze 40 předních středisek po celém světě, a to včetně těch nejslavnějších, jako jsou Aspen či Chamonix. V Česku pak můžete zdarma navštívit třeba Lipno. Úplný seznam partnerských středisek je na www.hellyhansen.com/skifree.


Většina pánských a dámských lyžařských bund a kalhot Helly Hansen v sezóně 2016-17 je zahrnuta v programu SKI FREE, včetně ISPO oceněné ELEVATION SHELL JACKET vyvinuté pro profesionální freeride lyžaře. Ambasador značky Helly Hansen, Aurélien Ducroz, ji charakterizuje jako"můj oblíbený produkt, díky jeho tvaru, ale také pro velmi pevnou tkaninu a opravdu dobrý střih, který dává naprostou volnost při každém pohybu." Seznam všech výrobků se SKI FREE visačkou najdete zde https://www.hellyhansen.com/…ing-products.

Na co čekáte? Popadněte svoje věci a volný skipas a jděte ven, cítit se naživu!

Chcete-li získat další inspiraci pro #feelalive momenty na sněhu, podívejte se na nové video od Helly Hansen nebo na www.hellyhansen.com/alive.


Související články:

Helly Hansen vydal svůj crowdsourcovaný freeridový film

Helly Hansen: SKI FREE do České republiky!

Ocenění German Design Award pro všestranou bundu Ridge Shell od Helly Hansen

Helly Hansen - inteligentní spodní vrstva LIFA® je tu už 45 let

Alpine Canada Alpin a Helly Hansen oznámili dlouhodobé partnerství

Helly Hansen: další severská značka přichází na český trh