I ve větších střediscích automaticky počítají celkový denní počet sjezdů, maximální rychlost posledního sjezdu a od začátku dne. Všechna měřená data ukládají do paměti a po skončení dne přenesou do sportovního deníku, zobrazí a vyhodnotí nad podrobnou mapou v telefonu nebo počítači.

Garmin fénix3

Nekompromisní GPS hodinky, které spojují funkce outdoorových, chytrých a sportovních hodinek. Mají kompas, barometr, výškoměr, GPS, bez obav se dají nosit do práce i do společnosti. Přednostmi hodinek fénix3 jsou extrémně dlouhá výdrž a odolnost. Opravdu bohatou výbavu funkcí doplňují nízká hmotnost a jedinečný design. Při lyžování dokáží připojit externí teplotní čidlo a průběžně zaznamenávat okolní teplotu.

Garmin fénix3, cena od 12 990 Kč

Garmin fénix3, cena od 12 990 Kč


Garmin vívoactive Optic

Všestranné sportovní hodinky s vynikajícím poměrem cena výkon. Kromě lyžování dokáží změřit a vyhodnotit běh, jízdu na kole, plavání v bazénu, in-line bruslení nebo například golf. Pomocí vestavěného snímače měří vívoactive Optic srdeční tep přímo na zápěstí ruky. Ve spojení s chytrým telefonem upozorní na příchozí volání, sms a další notifikace.

Garmin vívoactive Optic, cena 6990 Kč

Garmin vívoactive Optic, cena 6990 Kč