Areál Mladé Buky leží ve východních Krkonoších, 6 km od Trutnova a je velmi dobře dostupný od hlavní silnice z Trutnova do Pece pod Sněžkou.

Návštěvníkům je k dispozici moderní, velké a neplacené parkoviště, které leží několik metrů od bobové dráhy Berta a celého Areálu. Mimo jiné Areál poskytuje udržované sanitární zařízení.

Díky šířce a profilu tratí nabízí areál lyžařské využití rodinám s dětmi i lyžařům hledajícím klidnější svahy a vleky bez front. Sedm vleků a třísedačková lanová dráha obsluhují 5,1 km denně kvalitně upravovaných a zasněžovaných tratí. V místním Snowparku došlo k úpravě (zmenšení překážek), aby si na své přišli nejen snowboardisté, ale také rodiny s dětmi.

Dětem i začátečníkům je k dispozici oddělený dětský BaldaPark, jenž je vybavený pojízdným kobercem, lanovým vlekem, četnými figurkami a průjezdy pro pobavení. Kdo miluje adrenalin, určitě využije 1 520 m dlouhou bobovou dráhu Berta, jež je nejdelší v Krkonoších a jezdí za každého počasí. Večerní lyžování na 4,1 km upravených a osvětlených tratí vám každý večer nenabídne žádný jiný areál v ČR. Návštěvníci, kteří na lyžích ještě nestáli, nemusejí zoufat. Hellish Hill, naše lyžařská a snowboardová škola, která disponuje instruktory s licencemi, Vás naučí dokonale lyžovat, sjíždět kopce na snowboardu či zasvětí Vaše ratolesti do lyžování. O jarních prázdninách 6.-10. 3. 2017 pořádá naše škola velmi oblíbený lyžařský příměstský tábor pro děti 6-15 let.

Příznivcům klasického lyžování je připraveno 5 km běžeckého okruhu. Občerstvit se a příjemně posedět můžete v nově otevřené restauraci Kravín (www.restaurace-kravin.cz), která se nachází na hlavním parkovišti nebo můžete využít skibary ve formě rychlého občerstvení a nabídkou hotových jídel nebo polévek. Jako doplňkovou službou areálu jsou skibusy z Trutnova. Stejně jako v loňském roce, i letos si budou moci, od ledna 2017, naši návštěvníci užít sobotní programy (ochutnávky teplých nápojů, zkušební jízdy na lyžích a mnohé další).


Mladé Buky je celoročně otevřený areál zaměřený především na rodiny s dětmi. Proto vás přivítá 100% rodinná atmosféra.

Novinky sezóny 2016/2017

V letošním roce jsme pro naše návštěvníky připravili rozšířenou nabídku skipasů - jízdné komfort (den + večer), rodinné jízdné a nabídku skipasů pro větší skupiny. Skipasy lze zakoupit online přes internet z našich webových stránek. Cena pro denní skipas bude stejná jako v loňském roce.

Vedle stávajícího parkoviště, jsme rozšířili parkovací plochu pro větší komfort našich návštěvníků v zimní i letní sezóně. Rozšíření se letos týká také prostor naší lyžařské školy, půjčovny a servisu.

Nechcete čekat dlouhé fronty? V našem areálu si také můžete koupit skipas online a využívat ho tak celou zimní sezónu.

A jako každý rok, není tomu letos jinak, rozšířili jsme vybavení zasněžovacího systému.

Více informací a aktuality nalezente na www.areal-mladebuky.cz nebo na Facebooku.