Ráno po rozcvičce a snídani si budeš užívat prázdné sjezdovky, po obědě si dáš turnájek ve winter volejbalu, večer tě čeká ještě oblíbený beerpong a den zakončíš večerním mejdanem s DJs ve vyhřátém party stanu. Každý den je v plánu jiný program. Na sjezdovce denně rozbalíme základní tábor. Hodíš pohov na lehátko, můžeš chytat bronz nebo si jít zdarma otestovat modely lyží od Armady nebo například prkýnka od Nitra. Pohodičku umocní venku rozdělaná aparatura s Djs. Stačí se zabořit do lehátka, zavřít oči a užívat si horskou pohodu.


Co tě čeká za aktivity?

Nuda rozhodně nebude, těšit se můžeš například na tyhle vybrané disciplíny:

  • winter volejbal na sněhu s padáním do měkkého je to o dost větší zábava
  • beer pong - klasická večerní zábava, v hlavních rolích stůl, kelímek, pivo a míček na ping pong
  • přetahování lanem - na sněhu to parádně klouže, nerozhoduje jenom síla, ale i dobré obutí :-)
  • beer ride - vyraž na sjezdovku s plným kelímkem piva a rozlij co nejméně
  • ollie contest - přeskoč laťku za jízdy bez náskoku na lyžích či prkně
  • bedýnka na svahu - troufneš si přejet bednu ze snowparku?
  • hledání v lavině - najdi pomocí lavinové výbavy zasypaný předmět
  • sumo zápas – oblékni se do obřího nafukovacího sumo kostýmu a zdolej svého soupeře


Samotný program akce budou tvořit i velmi zajímavé workshopy. Dozvíš se zde základy bezpečnosti na sjezdovce, pohybu ve volném terénu s lavinovou prevencí nebo získáš vědomosti o péči svého snowboardu nebo lyží. Samozřejmostí jsou i další doplňkové aktivity jako například bazén, masáže, savojská večeře, výlet do nedalekého obřího střediska Serre Chevalier a další. Po setmění se většina osazenstva v Puy Saint Vincent přesouvá do zdejšího vyhlášeného párty stanu Skibiza.


Lyžování v Puy Saint Vincent

Ideální středisko pro partu kámošů, kteří se chtějí užít mega týden na horách. Těšit se můžeš na 78 km sjezdových tratí, snowpark pro začátečníky a parádní sjezdovky, které začínají v nadmořské výšce 2 750 m.n.m. Parádním zážitkem je i návštěva obřího střediska Serre Chevalier se 250 km sjezdovek, které se nachází hned vedle. Dvakrát týdně sem organizujeme výlet naším busem.


Ubytování s bazénem a doprava do Puy Saint Vincent

Velkou výhodou ubytování v Puy St. Vincent je jeho bezprostřední blízkost ke sjezdovkám. Nachází se pouhých 50 metrů od upravených svahů. Naše residence Gentianes se skládá ze 4 samostatně stojících budov, z nichž jedna skýtá bezplatný vyhřívaný bazén pro ubytované hosty.


Zajímá vás více informací o Epic Battle? Klikněte na naše stránky www.puxtravel.cz.