A co na vás ještě čeká?

11. února a 4. března areál opět navštíví skřítek Trutínek s programem pro děti.
25. února pak budete mít možnost ochutnat Hot Drink od Coca Coly.
11. března přijedou dámy z Avonu se svým stánkem a jistě potěší nejednu maminku.
Všechny sobotní akce probíhají vždy pod Čertovou boudou od 10:00 do 15:00 hodin.

Konec hlavní sezóny pak zakončí v neděli 19. března 2017 tradičn karneval jak na lyžích, tak i bez nich. Program začne v 10:00 hodin v prostorách KidParku. Na děti čekají úkoly, drobné odměny, pohádkové postavy a průvod v čele s Krakonošem. Pro účastníky pak akce končí jízdou na bobové dráze. Předpokládaný konec je ve 12:00 hodin.

Rádi bychom také připomněli všem ženám a slečnám, že každou středu až do 15. 3. 2017 probíhají v našem areálu Večerní dámské středy za výhodných 180 Kč pro každou ženu starší 18 let. Večerní lyžování provozujeme vždy od 18:00 do 21:00 hodin.

Pozvánka na léto 2017: Rozšíření Baldova světa

Každý rok si v areálu lámou hlavu, jakou formu vodní zábavy v areálu realizovat. Nakonec se v předloňském roce rozhodli pro vodní hřiště, které děti i dospělé zabaví a zároveň osvěží. Vodní hřiště je tvořeno různými prvky, které navazují na vodu. Na hřišti je spousta korýtek, mlýnků, stavidýlek, přehrádek, brouzdaliště a děti této zábavě určitě neodolají.

V roce loňském se Baldův svět opět rozšířil. Tentokrát se mohli návštěvníci těšit z pirátské lanové lodi, nové fontány, kladkové lanovky a v neposlední řadě také čtyř holandských koziček. Nově se také postavilo občerstvení, nový vstup a pokladny.

Celý Baldův svět tedy nabízí: vodní park, bungee trampolínu, 16 m dlouhou housenku Megi, trampolínové pole, skluzavky a tobogány, houpačky, zvířata, pirátskou loď, lanovku, podlahové Člověče, nezlob se!

Letos se také chystají novinky do Baldova světa, nicméně ještě není správný čas na zveřejnění. Ovšem, nezoufejte! Veškeré informace se objeví na webových stránkách a Facebooku ještě před zahájením hlavní letní sezóny.

Baldův svět si užijí nejen děti, ale i dospělí!

O letních prázdninách je otevřeno denně.

www.areal-mladebuky.cz