Tak jako fénix3 jsou i modely řady fénix5 výjimečnými, chytrými hodinkami, které jsou schopné změřit téměř všechny druhy sportů a navíc vypadají dobře i jako běžné hodinky. Modelu fénix3 byla v minulosti občas vytýkána jeho velikost, díky které dosáhl obliby spíše u urostlých sportovců. I toto se však změnilo.

Mezi nejzajímavější modely nové produktové série bezesporu patří Garmin fénix5S. Oproti fénix3 se jedná o výrazně menší, odolné a elegantní hodinky, ve kterých najdete vše, co je potřeba: vysoce citlivý GPS/GLONASS satelitní přijímač, elektronický kompas, barometrický výškoměr a optické čidlo pro měření srdečního tepu na zápěstí. Jednou z obecně hlavních výhod hodinek fénix je, že nezůstávají jen u sportovních a outdoorových funkcí, ale nabízejí navíc i funkce chytrých hodinek s neuvěřitelnou výdrží baterie. I když u fénix5S patří výdrž k jediné funkci, která má oproti větším modelům série fénix5 omezené parametry. Fénix5S nabízí velmi slušnou, více než 1 týdenní, výdrž na jedno nabití v režimu chytrých hodinek.

Hodinky Garmin fénix5S jsou k dispozici hned v několika barevných variantách. Oproti starším verzím cílí Garmin i na ženy. Důkazem je bílé, champagne nebo tyrkysové provedení. Pro sportovce s menším zápěstím nebo ženy, které dávají přednost unisex provedení, je k dispozici univerzální černá.

Barevné varianty modelu Garmin fénix5S

Barevné varianty modelu Garmin fénix5S


Garmin fénix5S

Elegantní, chytré a všestranné sportovní GPS hodinky. Dokážou měřit běh, jízdu na kole, plavání, běžecké i sjezdové lyžování a mají funkce i golfových hodinek. Na sjezdovce umí měřit 3D rychlost, 3D vzdálenost a automaticky pozastavit stopky a počítání vzdálenosti při jízdě lanovkou. Jsou elegantní, dají se nosit i mimo sport jako běžné hodinky. Jejich předností je vysoká odolnost a více než 1 týdenní výdrž na jedno nabití v režimu chytrých hodinek.

Cena: 15 990 Kč