Bezplatná výuka klasického lyžování a snowboardingu, výuka základů freestyle, testování lyží a snowboardů K2, dětský slalom, závod ve snowparku, soutěže s rádiem Černá Hora a spousty další zábavy. Večer od 20.00h pak čeká na návštěvníky pravidelná Adventure Night na sjezdovce Kamila před hotelem Vista s bohatým programem, který jistě zaujme malé i velké návštěvníky.

Funline trať Dolní Morava

Funline trať na Dolní Moravě je situována ve spodní části sjezdovky u Slona. Díky své délce více jak 350 m, několika klopenkám, terénním vlnám a unikátním 8m průjezdovým tunelem si zábavu užijí malí i velcí lyžaři či snowboardisté. V rámci programu Funline Tour na Dolní Moravě se v průběhu dne bude po trati pohybovat profesionální fotograf a kameraman.

Testování lyžařského a snowboardového vybavení K2

Na Dolní Moravu bude možnost bezplatného testování amerického výrobce lyží K2 skis a snowboardového vybavení K2 snowboarding pro dospělé i děti. Můžete si tak bezplatně otestovat kvalitní lyže, lyžařské boty, snowboardy, snowboardové vázání a dětské velikosti snb bot. Profesionální personál vám také rád poradí s výběrem vhodného vybavení. Testcentrum K2 najdete na dojezdu sjezdovky U Slona a využívat ho bezplatně můžete po celou sobotu.

Bezplatná výuka klasického snowboardingu a lyžování

Opět jako loni ve spolupráci se Ski Board School Dolní Morava proběhnou také dva bezplatné výukové bloky, kde se pod vedením profesionálního instruktora lyžování a snowboardingu mohou Vaše děti zdokonalit. Výukové bloky po 2 hodinách budou přizpůsobeny a určeny především dětským zájemcům, kteří již sjedou kopec a zvládají jízdu na vleku. Kapacita je omezena max. na 10+10 zájemců (ski+snb) v jednom výukovém bloku (celkem dva výukové bloky) a pro výuku je nutná registrace ve stanovém městečku v info stánku Funline Tour na dojezdu sjezdovky U Slona.

Bezplatná výuka freestyle snowboardingu

V rámci programu máte unikátní možnost proniknout do základních triků na překážkách a malých skocích pod vedením juniorské mistryně Evropy ve freestyle snowboardingu Klárky Janíkové.
Dva bezplatné výukové bloky proběhnou ve snowparku na Dolní Moravě, který najdete ve střední části sjezdovky U Slona. Max. kapacita 8 osob/výukový blok, nutné zakoupit platnou permanentku. Registrace výuky freestyle snowboardingu je nutná v info stánku Funline Tour na dojezdu sjezdovky U Slona.

Dětský slalom

Měřený dětský slalom proběhne ve spodní části sjezdovky U Slona vedle bobové dráhy a v tomto případě nepůjde o super závodní disciplínu, ale spíše o zábavu a první zkušenosti pro nezletilé lyžaře a snowboardisty. Každý z účastníků obdrží diplom a nejlepší čas z řad snowboardistů a lyžařů pak obdrží věcné ceny od partnerů akce. Registrace na slalom je nutná v info stánku Funline Tour na dojezdu sjezdovky U Slona.

Dětský snowboard závod ve snowparku

V rámci odpoledního programu se bude možné zůčastnit dětského závodu ve snowparku, který je určen všem jezdcům do 18 let. Nejzajímavější triky budou odměněny věcnými cenami od partnerů akce. Registrace na závod je nutná v info stánku Funline Tour na dojezdu sjezdovky U Slona.

Rádio Černá Hora

Zastávka na Dolní Moravě je realizována ve spolupráci s rádiem Černá Hora, jehož demoteam a moderátor bude provázet celým dnem a kromě dobré muziky budou připraveny i zábavné soutěže pro malé i velké. Připravený budou pro starší účastníky zábavné soutěže jako bumber ball zápasy (nafukovací koule) či balónková soutěž pro nejmenší účastníky Funline Tour 2017.


Jak vypadala Funline Tour na Dolní Moravě v roce 2016 napoví video.


FUNLINE TOUR 2016-DOLNÍ MORAVA from Freestyle Area on Vimeo.


Focení a tisk fotografií

V rámci celého dne a jednotlivých stanovišť se bude po skiareálu Dolní Morava pohybovat profesionální fotograf, který bude k dispozici malým i velkým návštěvníkům. Po dohodě se můžete nechat zvěčnit při doprovodných soutěžích, při průjezdu slalomem, snowparkem či na trati Funline. Součástí profesionálního focení pak bude možnost bezplatného tisku vašich fotografií přímo ve stanovém městečku. Současně bude možno všechny fotografie stáhnout po akci na webu Funline.cz Všechny Vás srdečně v rámci Funline Tour 2017 zveme v sobotu 25. 2. 2017 do skiareálu Dolní Morava!!!

Načasování akce a umístění stanovišť:

09.00-16.00     testcentrum K2     dojezd sjezdovky U Slona
09.00-16.00     infostánek akce     dojezd sjezdovky U Slona
09.00-16.00     soutěže rádia Černá Hora     dojezd sjezdovky U Slona
10.00-11.00     výuka ski/snb     sjezdovka U Slona
10.00-11.00     výuka freestyle snb     snowpark Dolní Morava - sjezdovka U Slona
13.00-14.00     výuka ski/snb     sjezdovka U Slona
13.00-14.00     výuka freestyle snb     snowpark Dolní Morava - sjezdovka U Slona
14.30-15.00     ski/snb slalom na čas     sjezdovka U Slona
14.30-15.00     snb závod snowpark     snowpark Dolní Morava - sjezdovka U Slona
15.30     vyhlášení vítězů     stanové městečko - dojezd sjezdovky U Slona

Více informací najdete:

www.Funline.cz.

www.facebook.com/funline