Lyžaři a snowboardisté mohou potkat na sjezdovkách netradiční společnost – krotitele na ještěrovi. Pokud budete mít štěstí a tyto dva zahlédnete, určitě si je nenechte ujet, protože kdo se s nimi vyfotí a svůj snímek přihlásí do soutěže, má šanci vyhrát atraktivní ceny.

„Soutěž potrvá až do 19. března. Krotitel se na ještěrovi bude prohánět po svahu každý den jednu hodinu, a jakmile se lyžařům jej podaří odchytit a zastavit, musí ho přemluvit k originální či netradiční fotce,“ popisuje pravidla vedoucí provozu ski areálu Herlíkovice Michal Matoušek.

Originální lyžařské ještěří fotografie pak budou pořadatelé soutěže přijímat na e-mailové adrese info@herlikovice.cz a v neděli 19. března vyberou dvacítku nejpikantnějších snímků, které následně umístí na facebookový profil lyžařského areálu Herlíkovice. Do soboty 25. března pak budou moci zájemci nejen z řad lyžařů, ale i jejich přátelé či známí „lajkovat“ jednotlivé soutěžní snímky. Deset nejúspěšnějších fotografií pak následně bude odměněno hodnotnými cenami. „Do soutěže může každý poslat libovolný počet společných fotografií s naším ještěrem. Oceníme především originalitu a kreativitu. Čím zajímavější snímek účastníci soutěží vytvoří, tím mají větší šanci získat cenu. Každopádně do celkového vyhodnocení jde pouze jedna vaše fotografie. Rádi bychom připomněli, že jde o zábavnou soutěž, a proto ze hry předem vyřadíme jakékoliv neslušné, vulgární a jinak nevhodné fotografie,“ upozorňuje Matoušek s tím, že autoři úspěšných fotografií budou následně kontaktováni přes Facebook za účelem domluvy na způsoby převzetí ceny. Více informací o soutěži naleznete na www.snowhill.cz

To je určitě pádný důvod, proč to zaříznout v areálu Herlíkovice-Eden, kde se jezdí nejen na lyžích a snowbordech, ale i na ještěrech. Pokud si chcete užít plnohodnotného servisu lyžování i s dopravou do hor, využijte skibusů pro lyžaře a snowboardisty, které odjíždí denně z Prahy z Černého Mostu přes Mladou Boleslav, Poděbrady, Jičín a Novou Paku. Rezervujte si své místo již dnes na www.snowhill.cz/skibusy nebo na tel. čísle +420 737 222 456 a přijeďte si užít parádní lyžovačku do Krkonoš.

www.snowhill.cz