Již zrušený páteční trénink kvůli silnému větru bohužel sliboval zhoršený podmínek. Po celý týden panovaly v Deštném teploty relativně vysoko nad bodem mrazu a celý snowpark včetně závodní trati krásně změkl. Pátek sebou ale přinesl opětovné ochlazení s teplotami pod bodem mrazu, takže se celá trať ponořila do ledového sevřetí a jenom díky perfektní práci shaperů ze zdejšího YourParku se podařilo závod odjet.

Sobotní první závod českého poháru přilákal na start rovných 30 závodníků, bohužel v tréninku došlo ke dvěma zraněním, takže do kvalifikace naskočilo celkem 22 borců, kteří se ještě rozdělili na děti do 15ti let a dospělé chlapy. Holek na startovní listině stanulo hned 6. Počasí se umoudřilo a k vidění byly opravdu parádní triky a hlavně se nikdo další nezranil. Sobotní kolo O'Neill Czech Freeski Tour 2017 by Sony Action Cam tak dopadlo následovně:

Výsledky ženy:

 1. Bára Nováková
 2. Isabela Kyselová
 3. Darina Zbořilová

Výsledky děti:

 1. Štěpán Hudeček
 2. Jakub Woth
 3. Štěpán Michalčák

Výsledky muži:

 1. Šimon Bartík
 2. Radek Palkoska
 3. Fanda Jetmar

Nedělní závod sebou naštěstí přinesl opětovné oteplení, kdy i během noci ze soboty na neděli teploty neklesly bod bod mrazu. Díky tomu byla trať měkčí než předchozí den a umožnila tak všem závodníkům bezpečnější podmínky. Na start se tentokráte registrovalo 23 freeskierů a freeskierek, kteří si užili druhé kolo českého poháru ve freeski slopestyle s názvem O'Neill Czech Freeski Tour 2017 by Sony Action Cam. Závodní neděle tak přinesla tyto výsledky:

Výsledky ženy:

 1. Bára Nováková
 2. Isabela Kyselová
 3. Zuzana Vítová

Výsledky děti:

 1. Jakub Woth
 2. Štěpán Hudeček
 3. Štěpán Michalčík

Výsledky muži:

 1. Šimon Bartík
 2. Radek Palkoska
 3. Jirka Volák

Kompletní výsledky obou kol ČP a průběžné pořadí po dvou zastávkách naleznete na www.czechfreeskitour.cz!