SENSOR MERINO ACTIVE

100% merino pro vyznavače čistě přírodních materiálů nebylo nikdy v tak rozmanitých barvách a tvarech. Merino Active vás obejme, zahřeje a bude skvěle fungovat při vašich sportovních aktivitách. Negativní vlastnosti vlny, tj. plstění a „kousání“ při zpocení, jsou potlačeny speciálními polyuretanovými úpravami. Použitá merino vlna je velmi jemná s vlákny o průměru jen 18 mikronů, což je nejmenší tloušťka, kterou lze při chovu ovcí docílit.


SENSOR MERINO DF

Merino DF je úplet unikátní konstrukce, který geniálně kombinuje to nejlepší ze světa merina a syntetiky. Jedná se o dvouvrstvý double face úplet z kvalitní merino vlny a polyesterového vlákna nekonečného typu. Polyesterové vlákno ve formě hypermicro urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která zabraňuje tvoření pachů a má skvělou termoregulační funkci. S tímto úpletem budou i zimomřivci zimu milovat. Nově i s potiskem pro všechny milovníky hor. U varianty s kapucí nepotřebujete už ani čepici, ani nákrčník, jste ready to go.


SENSOR FLOW

Pro ty, co se neradi ztrácejí v davu. Teplejší úplet Flow vyniká svým vzhledem a neuvěřitelně jemným funkčním materiálem. Vnitřní strana je broušena technologií peach finish. Vhodný do chladnějšího počasí jako první nebo druhá vrstva. Samozřejmostí je vysoká funkčnost a ploché švy.


SENSOR THERMO

Norské vzory a nový jednolící elastický úplet ideální pro všechny milovníky zimy. Vyroben ze značkového vlákna COOLMAX® ALL SEASON Fresh, což je vlákno, které svojí strukturou zajišťuje dvě funkční vlastnosti najednou – transport vlhkosti od těla a termoregulační schopnost. V provedení Fresh zaručuje vysoké permanentní bakteriostatické vlastnosti na bázi iontů stříbra, které jsou trvale včleněny do vlákna. Úplet svým profilem a materiálovým složením zaručuje výborné vlastnosti, jako je vysoký odvod vlhkosti, vysoké termoregulační schopnosti, vysoká elasticita a tvarová stálost, pevnost, odolnost. A přesto je velmi jemný na omak! Intenzivním vyčesáním rubové strany totiž úplet získává na objemu a měkkosti. Možno použít jako první nebo druhou vrstvu.


SENSOR MOTION

Motion je jednolící elastický úplet vyrobený ze speciálního bikomponentního mikro polyesterového vlákna Pulsar. Bikomponentní vlákno umožňuje při barvení docílit dvoubarevného efektu. Jedná se o speciálně tvarované polyesterové vlákno se zvýšenou plochou povrchu, které zaručuje výborné fyziologické vlastnosti – rychlý odvod vlhkosti od těla a velmi rychlé schnutí. Dále se vyznačuje vysokou elasticitou, pevností a jemností. Vysoká pružnost a nízká únava materiálu je navíc v úpletu podpořena přítomností elastanu. Tento model má volnější střih a je možné ho použít jako první i druhou vrstvu.


www.sensor.cz