Praktická i teoretická výuka je školena pouze snowboardisty, kteří na 100% vědí jak mají výuku vést, pro nejlepší výsledky svých studentů. Osvědčení, které studenti kurzu získávají není naprostou samozřejmostí jak je tomu u jiných subjektů, jelikož každý rok je zhruba 10-20% studentů při zkouškách na závěr kurzu neúspěšných. Z toho plyne, že výstupní kvalita lidí, kteří jsou námi proškoleni patří k těm nejlepším v celé České republice. Kurz je jedním z nejvyhledávanějších snowboardových kurzů cvičitelů snowboardingu C a B, proškolí ročně okolo 150 profesionálů, kteří se mohou pyšnit licencí AČS.  Jako jedni z mála  v ČR máme k dispozici návaznost v kurzu cvičitele snowboardingu C a to následujícím stupněm cvičitelem snowboardingu B, který tento rok bude školen souběžně s kurzem C.

Chcete se stát opravdovým profíkem a být veden a vyškolen profesionálním týmem lidí s mnoha letou zkušeností ve snowboardingu? Chcete se něco opravdu naučit a dovědět o práci snowboardového instruktora? Chcete mít osvědčení, které je všeobecně uznávané? Nechcete projít nicnedávajícím kurzem za pár dní, který ještě navíc nabízí pochybná agentura bez zkušeností ve snowboardingu?

Víte, že se AČS školením snowboardových instruktorů zabývá nejdéle v ČR a má nejdéle zaregistrovanou akreditaci u Ministerstva školství? Máte o řádný, poctivý a tradiční instruktorský kurz zájem? Tak dejte přednost opravdové kvalitě před zavádějícími kurzy (délka, cena, vybavení, druh licence) které se tváří jako plnohodnotné rekvalifikační vzdělání.

POZOR!! na několika denní, levné, nadstavbové kurzy pedagogického vzdělání u kterých je získaná licence určená pouze pedagogům. V některých případech prezentováno jako plnohodnotný rekvalifikační kurz učitel školního snowboardingu, kde vám vydají licenci aniž by Vás viděli jezdit!

Správná volba je tradice, kvalita, výstup v podobě získaných zkušeností.

Vyhněte se zbytečným problémům a udělejte si licenci u ASOCIACE ČESKÉHO SNOWBOARDINGU, u organizace jež má tradici ve výuce snowboardingu od 90.let minulého století. Získejte nejen licenci a výhody AČS, ale i super zážitky v nejdelším snowboardovém kurzu.  Nám jde totiž především o rozvoj a výuku snowboardingu.

Informace o kurzu:

Termín:

7.-15.12.2007 (nájezd 7.12.2007 do 18.00)

Místo:

Špindlerův Mlýn – hotel Lesana***

Program:

7.12. nájezd na hotel do 18.00 hodin
8.-14.12. praktická a teoretická příprava
14-15.12. zkoušky
15.12. do 15.00 vydání licence dle druhu kurzu„CVIČITEL SNOWBOARDINGU C a B“ pouze úspěšným absolventům
Pozn.: náhradní termín v případě nedostatku sněhu: 14.-22.12.2007

Cena za kurz:

cvičitel snowboardingu level C: 8.500,- Kč
cvičitel snowboardingu level B: 9.200,- Kč podmínka pro podání přihlášky na level B je rok držení licence C  a 150 odučených hodin.
Cena zahrnuje:

  • osm x ubytování se snídaní ve formě švédských stolů
  • sedmi denní permanentka do celého Skiareálu Špindlerův Mlýn
  • skripta (nové vydání 2006)
  • kursovné
  • BONUS členství v AČS pro sezónu 2007/2008 zdarma (Asociace českého snowboardingu)
  • BONUS možnost čerpání slev a výhod (slevy na ubytování, vybavení, permice atd. ve všech krajích ČR) v programu BoardersZone www.snowboarding.cz/boarderszone (nově platnost i na kartu- licenci instruktora)

Členové organizací AČS (s platnou známkou 2007), a Snowboardových škol v ČR mají slevu na kurzovné 400 Kč. Výhody klubu BoardersZone.

Zasílací adresa AČS:

Asociace českého snowboardingu
Podolské nábřeží 1
140 00 Praha 4

e mail: info@snowboarding.cz

Další informace o kurzech a přihlášku na kurz najdete na:

web: www.snowboarding.cz/?…   v sekci dole KURZ ŠPINDLERŮV MLÝN nebo v hlavním článku

tel: +420 724 921 236 Jaroslav Boček
tel: +420602259105 Štěpánka Tůmová

Úspěšní absolventi dle druhu kurzu obdrží profesionální licenci:“Cvičitel snowboardingu C nebo B“

Vážení zájemci o kurz, pokud se hlásíte na kurz C zašlete prosím zálohu 5.000 Kč, hlásíte-li se na kurz B pošlete prosím zálohu 5.500 Kč na účet 1304809399/0800 na jméno Snowboardschool. Jako variabilní symbol uveďte Váš datum narození (VS datum narození ve formátu dd mm rrrr). Například datum narození 12.10.1980 bude VS 12101980. Po obdržení on-line přihlášky a ověření vaší platby na uvedeném účtu, Vám zašleme podrobnější informace a potvrzení o přijetí platby. Výuková skripta dostanete v den nájezdu na kurzu.