Top servis i pro závodníky

Servis v lyžařské prodejně CZ SKI je kompletně vybaven švýcarskými stroji Montana. Kromě precizního automatu pro finální úpravu hran nabízí servis také moderní metodu voskování skluznice voskem Swix LF na stroji Montana Race Waxer druhé generace, který zajišťuje precizní kontrolu teploty skluznice a ve výsledku zajistí kvalitnější a trvanlivější skluzové vlastnosti. Ať už se jedná o závodní nebo základní servis, používány jsou výhradně vosky značky Swix.

Srdcem dobrého servisu jsou především jeho servismani, kteří svou prací žijí a rozumějí jí. Takové najdete v CZ SKI. Své know-how vypilovali i díky spolupráci s JP Trottierem, odborníkem, který ladí závodní prkna Evě Samkové. Nabyté zkušenosti zákazníci nejvíce ocení, pokud zvolí pro své lyže či snowboard závodní servis. Samozřejmostí je možnost volby ze širokého výběru struktur skluznic.

Konstantní kvalitu servisu potvrzuje dlouhodobá spolupráce s Českou snowboardovou reprezentací. CZ SKI připravuje snowboardy pro juniory a další závodníky SBX teamu a například i lyže pro Tomáše Krause, legendu českého skikrosu.

V prodejně CZ SKI na Nákladovém nádraží v Praze je ve všední dny otevřeno od 8 do 19 hodin, a proto pokud zákazníci přinesou lyže cestou do práce a využijí expresní servis (2–6 hod, v závislosti na vytíženosti servisu), mohou už odpoledne vyrazit směrem na hory.

Pro bezpečné lyžování je důležité přesné seřízení vázání, k tomu slouží nejmodernější stroj na diagnostiku vypínacích sil Montana Jet Bond. Při nákupu či zapůjčení lyží je nastavení vázání zdarma, a to včetně dokladu o seřízení. V servisu technici namontují sjezdová a běžecká vázání všech značek, k dispozici jsou i šablony pro některá skialpinistická vázání.

Bootfitting

CZ SKI nabízí také bootfitting, neboli individuální úpravy skeletu lyžařských bot. Pokud máte například široké chodidlo nebo výrůstky po zranění, díky bootfittingu můžete lyžovat i ve sportovních sjezdových botách.

Do každé dobré boty patří také sportovní vložka, která lépe usadí nohu a podepře klenbu, čímž zlepší přenos sil z nohy do boty a následně lyže. V nabídce CZ SKI jsou vložky značky FootBalance, modely hotové i ty, které se dají individuálně doladit dle chodidla zákazníka.

Prémiové lyže Kästle v Praze jen u CZ SKI

Tradice špičkových rakouských lyží Kästle sahá až do roku 1924. Za dobu své existence na nich věhlasní lyžaři jako Toni Sailer, Pirmin Zurbriggen nebo fenomenální Nor Kjetil André Aamodt nasbírali mnoho medailových úspěchů. V současné kolekci Kästle naleznete precizně vyrobené lyže sendvičové konstrukce, které ocení především dobří a sportovní lyžaři. Jako například členové Holicky Ski Teamu, kterým CZ SKI lyže této značky dodává.

CZ SKI je jediná pražská speciálka, které má ucelený sortiment lyží Kästle z aktuální kolekce. A to jak v prodejně, tak v testcentru. Přijďte si lyže vyzkoušet, a to včetně fantastické „slalomky“ Kästle RX12 SL.


Testování Kästle na Benecku

Lyže Kästle z kolekce 18/19 můžete otestovat s CZ SKI ve dnech 15.–17. března 2018 na Benecku, u spodní stanice čtyřsedačkové lanovky Kejnos.


CZ SKI

Nákladové nádraží Žižkov
Jana Želivského 2200/2, 130 00, Praha 3
Otevírací doba:
Po–So 8.00–19.00, Ne 14.00–19.00

www.czski.cz