Pro zimní lyžařské sporty jsou určeny především kolekce THERMO a ACTIVE WOOL. Kolekci THERMO, která díky využití přízí Nilit Heat a Innergy umožňuje ideální termoregulaci těla, využívá při svém tréningu a závodech i slovenská lyžařská hvězda Petra Vlhová. Pro mrazivé dny na sjezdovkách je určena nejteplejší vlněná kolekce EXTREME WOOL. Pro běžecké lyžování jsou potom ideální kolekce ACTIVE WOOL a DRY. Dlouhodobě nejoblíbenější jsou i doplňky jako kukly, čepice a vnitřní rukavice.


Milovníci cyklistiky nejvíce ocení trička s vysokým podílem polypropylenové příze vyrobené speciální 3D technologií. Tato trika díky své konstrukci nejrychleji odvádí pot od těla a jsou tak ideální jako první vrstva pod dresy a další druhé vrstvy.


Na turistické aktivity v horách jsou určeny kolekce OUTDOOR WOOL, ACTIVE WOOL a DRY, které uspokojí jak příznivce nenáročných procházek, tak i vysokohorské turisty. Firma BRUBECK je oficiálním sponzorem polské zimní národní expedice na dosud v zimě nezdolanou horu K2. Zde se účastníkům plně osvědčuje kombinace prádla s 3D konstrukcí z nejteplejší kolekce EXTREME WOOL.


Kolekce ATHLETIC obsahuje širokou nabídku triček v různých kombinacích nejmodernějších syntetických vláken a je doplněna o běžecké kalhoty a mikiny. Motocykloví nadšenci již dlouhodobě využívají přednosti prádla vyrobeného z příze NILIT BREEZE, která jim především v letních měsících zajišťuje optimální termoregulaci těla a zabraňuje jeho přehřátí.


Více informací o široké nabídce funkčního prádla BRUBECK najdete na:

www.brubeck.cz, www.huraven.cz, www.arnox.sk